Portfolio - kalendarz trójdzielny

Zapraszamy do obejrzenia

naszych projektów - wybrane kalendarze trójdzielne

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
To normalne, że przed skorzystaniem z usługi i złożeniem zamówienia na kalendarze trójdzielne 2021, klienci zadają wiele pytań. Niektóre z nich zebraliśmy w jednym miejscu i na każde z nich odpowiedzieliśmy, aby każdy mógł łatwo dotrzeć do ważnych dla niego informacji. W razie potrzeby odpowiemy też na kolejne pytania.

Tworzycie ścienne kalendarze trójdzielne z zegarem?

Dziś powoli odbiega się od standardowych kalendarzy trójdzielnych. Nasi klienci chcą je wzbogacić licznymi dodatkami. Jednym z nich jest zegar. Wykonujemy kalendarze trójdzielne z zegarem, specjalnym mechanizmem zegarowym. Zapewniamy nie tylko produkcję, ale wcześniej też profesjonalny projekt.
Potrzebuję wykonać zdjęcia konkretnych produktów do kalendarza. Zajmujecie się tym?
Mamy bardzo dużą bazę gotowych zdjęć z różnych zakresów tematycznych. Jednak, jeżeli jest taka potrzeba, na 2021 rok możemy zorganizować sesję zdjęciową specjalnie na tę okoliczność. Koszt zdjęć jest ustalany indywidualnie. Klient otrzymuje od nas wysokiej jakości zdjęcia, gotowe do wykorzystania.

Ile projektów kalendarza otrzymam zamawiając kalendarz trójdzielny?

Zawsze projekt zaczynamy od główki. Dostarczamy go w 2-3 egzemplarzach. Kiedy klient akceptuje nasze indywidualne propozycje, przechodzimy dalej i zaczynamy projektować kalendarium na 2021 rok. Ilość egzemplarzy projektu tak naprawdę zależy od szczegółów ustalonych z klientem.

Ile trzeba czekać na kalendarz trójdzielny - gotowy produkt?

Zwykle kalendarze trójdzielne indywidualne 2021 tworzymy w 5 do 10 dni roboczych. Termin może się wydłużyć, jeżeli klient będzie miał szczególne oczekiwania, co do wyglądu i funkcji terminarza oraz sposobu wykończenia. Poza tym wpływ na to ma ilość egzemplarzy i moment złożenia zamówienia.
Podana cena za kalendarz obejmuje też projekt?
Kiedy klient zamawia u nas takie usługi jak projekt i wydruk kalendarzy, przygotowujemy mu kompletną ofertę wraz z wyceną, podajemy ceny za poszczególne usługi. To oznacza, że w cenie wydruku nie ma ceny projektu. Usługi te wyceniamy oddzielnie, na podstawie ustalonych z klientem szczegółów.
Jak pakujecie kalendarze ścienne? Są bezpieczne w transporcie?
Kalendarze pakujemy na wiele różnych sposobów, z użyciem rozmaitych opakowań. Zwykle kalendarze trójdzielne pakujemy do koperty tekturowej. Proponujemy też w ozdobną kopertę z nadrukiem firmowym lub eleganckie pudełko. Do transportu poszczególne wyroby dodatkowo zabezpieczamy.

Wykonujecie kalendarze z główką trójwymiarową ze zdjęciem?

W ofercie mamy przeróżne kalendarze na 2021 rok, a tak naprawdę jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie naszych klientów w zakresie tworzenia tego rodzaju indywidualnych gadżetów reklamowych, czy firmowych. Możemy stworzyć kalendarz z trójwymiarową główką z efektem przestrzennym 3D.
Jak bardzo indywidualne kalendarium można wykonać, jak to wyglądać?
Niczego w tej kwestii nie narzucamy klientom, ale jak najbardziej zapewniamy im fachowe doradztwo. W sposób indywidualny projektujemy przede wszystkim główkę kalendarza oraz plecki. Kalendarium też może być inne, wykonujemy dowolną czcionkę, okienko w dowolnym kolorze. Spełniamy każde życzenie klienta.