Nasza praca to podejmowanie nowych wyzwań. Nasza obsługa jest profesjonalna, posiada nieszablonowe i kreatywne myślenie o tworzeniu kalendarzy. Jednocześnie umie wsłuchujemy się i wybiera najlepsze rozwiązania względem oczekiwań naszych klientów. Słuchamy i spełniamy życzenia naszych klientów.
Image

NASZE ATUTY

AUTORSKIE PROJEKTY

AUTORSKIE PROJEKTY

Nowe zamówienie to nowy pomysł, dlatego nie znajdziesz dwóch takich samych projektów kalendarza. Mamy dość swoich pomysłów i kreatywnego myślenia. Realizując projekt skupiamy się na ciekawej szacie graficznej kalendarza dla firmy, klienta oczekiwaniach i analizie rynku. Ponadto są zgodne z obecna wizualizacja internetową. Nasz kalendarz reklamowy to połowa Twojej strategii marketingowej.
WSPARCIE SPECJALISTÓW

WSPARCIE SPECJALISTÓW

Tworzenie kalendarzy to złożony proces przy, którym pomogą nasi specjaliści. Wysłuchają się w oczekiwania, pomogą w doborze rozwiązań, które pod względem marketingowym będą najskuteczniejsze. Na samym końcu przygotują projekt kalendarza spełniający wszystkie wymagania.
WIELE LAT DOŚWIADCZEŃ

WIELE LAT DOŚWIADCZEŃ

Przez prawie 25 lat zrealizowaliśmy dla naszych klientów niezliczoną ilość projektów kalendarzy. Słuchamy Waszych oczekiwań, poprawiamy je wedle Państwa gustu i proponujemy nowoczesne rozwiązania. Nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz doszkalają się od strony technicznej.
KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Świadczone przez nas usługi reklamowe są kompleksowe. Na początku współpracy przy kalendarzu reklamowym określamy Państwa oczekiwania i przygotowujemy projekt. Następnie drukujemy kalendarze reklamowe, składamy i dowozimy do wyznaczonego przez Państwa miejsca.
BOGATE ARCHIWUM ZDJĘĆ

BOGATE ARCHIWUM ZDJĘĆ

Nasze archiwum fotografii do kalendarzy to kilkadziesiąt tysięcy propozycji zdjęć do kalendarzy z przeróżnych zagadnień życia codziennego, przyrody czy biznesu. Posiadamy liczne zdjęcia pejzaży, fotografii studyjnych czy fotoreporterskich. Zdjęcia są wysokiej jakości przez zatrudnionych specjalistów do ich wykonania.
GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Przez blisko 25 lat pracy realizowaliśmy zamówienia dla firm dużych i małych, które korzystały z naszych usług ponownie. Wiedziały, że mogą liczyć na fachową obsługę oraz pomoc. Zostań razem z nami i przygotujmy Twój kalendarz reklamowy.
dlaczego my

Satysfakcja i zadowolenia klienta z otrzymanego produktu jest dla nas bardzo ważna. w tym celu nieprzerwanie podnosimy swoje kwalifikacje oraz jakość oferowanych usług.

Każdy nowy kalendarz firmowy to nowe zamówienie i kolejna przygoda. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie stosując nowo nabyte umiejętności i wiedzę.

ZOBACZ JAK SKUTECZNIE DZIAŁAMY

Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, na którą składa się doradztwo, projektowanie, opracowanie graficzne, wydanie oraz dostarczenie gotowego kalendarza. Ponadto dysponujemy bogatym archiwum fotografii, które często przydaje się przy realizacji kalendarzy.