Portfolio kalendarze

Nasze kalendarze - portfolio

Przez blisko 25 lat naszej działalności zgromadziliśmy obszerne i imponujące portfolio. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi realizacjami, a być może znajdziesz projekt który Cię zainspiruje. Nasze portfolio jest skategoryzowane ze względu na rodzaje kalendarzy.

kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne

kalendarze jednodzielne

Kalendarze jednodzielne

Kalendarze plakatowe

Kalendarze plakatowe

Kalendarze wieloplanszowe

Kalendarze wieloplanszowe

Kalendarze biurkowe stojące

Kalendarze biurkowe stojące

Kalendarze biurkowe leżące

Kalendarze biurkowe leżące

Kalendarze książkowe - oprawa indywidualna

Kalendarze książkowe - oprawa indywidualna

Kalendarze książkowe - oprawa klasyczna

Kalendarze książkowe - oprawa klasyczna

Image is not available
Wzornik kolorów
Linijka
Filiżanka kawy
Zielony ołówek
Pomarańczowy ołówek
Kalendarze - ręka
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.
Profesjonalny projekt kalendarza?
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Każdy przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usługi kalendarze na zamówienie, chce zadać, choć kilka pytań firmie, która się tym zajmie. My też mamy wiele pytań od klientów. Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane. Jeżeli potrzebujesz, zadaj nam swoje pytanie.

Oferujecie kalendarze na indywidualne zamówienie?

Nasza oferta kalendarzy jest szeroka. Mimo to podejmujemy się zleceń niestandardowych. Wykonujemy kalendarze indywidualne na zamówienie. Dzięki temu wyróżniamy się na tle konkurencji i w porównaniu do innych firm, potrafimy spełniać oczekiwania naszych klientów.
Chciałbym kalendarz trójdzielny o indywidualnym kształcie? Da się taki wykonać?
Jeżeli chodzi o kalendarz trójdzielny możliwości wykonania są bardzo różne. Możemy zaproponować kształt jakiego oczekuje klient. Mamy profesjonalny zespół specjalistów, dzięki którym możemy tworzyć kalendarze odpowiadające potrzebom klientów. Możemy wykonać indywidualne kalendarium, zaproponować ciekawe uszlachetnienie.

Świadczycie usługi typu kalendarz z własnym zdjęciem na zamówienie?

W naszej ofercie można znaleźć kalendarz z własnym zdjęciem na zamówienie. Wystarczy, że klient nam je wyśle, a resztą zajmiemy się już sami. Jeżeli okaże się, że klient nie ma wystarczająco dobrego zdjęcia, możemy zaproponować mu własne fotografie. Mamy ich bardzo dużo, z różnych zakresów tematycznych.

Ile czasu potrzebujecie, aby wykonać kalendarze na zamówienie?

Standardowo potrzebujemy 4-6 tygodni na zrealizowanie zamówienia, jeżeli klient wybiera kalendarz książkowy na zamówienie. Z kolei na kalendarz trójdzielny potrzebujemy do 10 dni. Wiadomo natomiast, że podane terminy mogą się różnić, zależnie od indywidualnych oczekiwań klienta, a także od ilości zamówień.
Możecie wykonać kalendarz książkowy ze zdjęciem w środku?
Nasza firma może wykonać kalendarz książkowy 2024 z wklejkami w środku, czyli ze zdjęciami. Mamy coraz więcej zamówień na tego rodzaju kalendarze. Potrafimy sprostać oczekiwaniom naszych klientów, więc z przyjemnością zapraszamy do współpracy kolejnych.

Wiem już, jak ma wyglądać mój kalendarz książkowy, posiadam własny projekt. Jesteście w stanie wykonać takie zamówienie?

Nasza firma wyróżnia się tym, że oferuje klientom szeroki wybór produktów i usług. Zamówienia realizujemy w oparciu o samodzielnie wykonane projekty, a także na podstawie projektów od klientów. Tak powstają kalendarze trójdzielne 2024 na zamówienie i inne nasze produkty.

Ile kosztuje kalendarz trójdzielny na zamówienie?

Nie możemy podać, ile dokładnie będzie kosztował kalendarz trójdzielny. Wyceniamy je indywidualnie, ponieważ cena zależy od wielu czynników. Przy wycenie uwzględniamy ilość kalendarzy, sposób wykończenia i pozostałe oczekiwania klienta. Jeżeli zależy zamawiającemu na jak najniższej cenie jednostkowej, powinien złożyć zamówienie na większa ilość kalendarzy.
Jak długo wykonujecie projekt kalendarza trójdzielnego?
Najczęściej projekt na kalendarz trójdzielny na 2024 wykonujemy 4-7 dni roboczych. Oczywiście czas liczymy od momentu ustalenia szczegółów z klientem i otrzymania wszystkich potrzebnych do tego celu materiałów. Wówczas zabieramy się za przygotowanie projektu i przedstawiamy klientowi 2-3 propozycje.