Portfolio - kalendarz plakatowy

Zapraszamy do obejrzenia

naszych projektów - wybrane kalendarze plakatowe

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Zanim klient zdecyduje się na kalendarz plakatowy na rok 2021, zwykle chce zadać kilka pytań firmie, która zajmie się jego produkcją. Pytania bywają bardzo różne, niektóre się powtarzają. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze wraz z odpowiedziami. Jeżeli masz inne, zapraszamy do kontaktu.

Dużo czasu zajmuje wyprodukowanie kalendarza ściennego?

Jeżeli chodzi o kalendarze ścienne 2021, tworzy się je dość szybko. Standardowy czas realizacji to maksymalnie 10 dni roboczych. Wiadomo jednak, że czas zależy też od typu kalendarza, sposobu wykończenia, od indywidualnych oczekiwań zamawiającego. Na pewno tuż po zapoznaniu się ze szczegółami, podamy konkretny termin wykonania.
Jesteście znani jako producent kalendarzy ściennych. Mam rozumieć, że tworzycie też projekt?
Klient nie musi dostarczać nam swojego projektu. Wystarczy, że powie, jak ma wyglądać kalendarz ścienny. Jeżeli nie ma oczekiwań, sami zaproponujemy modny i ciekawy projekt. Mamy bogatą bazę gotowych zdjęć, które możemy wykorzystać w czasie produkcji. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji kalendarzy ściennych i pozostałych.
Potrzebuję wykonać projekt na kalendarze ścienne. ile czasu to zajmie?
Samo przygotowanie projektu zwykle zajmuje nam maksymalnie 5 dni. Oczywiście zależy on od oczekiwań klienta i tego, jak ma ten kalendarz ścienny wyglądać. Niektórzy potrzebują proste kalendarze ścienne, inni mają większe potrzeby. Czas opracowania projektu zależy też od tego, w kiedy klient zaakceptuje naszą propozycję.

Możecie wykonać kalendarz na ścianę z własnym zdjęciem?

Tworzymy głównie firmowe kalendarze reklamowe. Stosowanie w nich zdjęć przesłanych przez klienta, czy fotografii pochodzących z naszych zbiorów to normalna sprawa. Wykonujemy kalendarze ścienne ze zdjęciem. Oferujemy nawet specjalne sesje zdjęciowe, które mają na celu pozyskanie dobrej jakości zdjęć na potrzeby produkcji kalendarzy.
Potrzebuje kalendarze na ścianę. Chciałbym wiedzieć, jakie uszlachetnienia proponujecie?
Oferujemy różne rodzaje uszlachetnień. Mają one wpływ na ogólny wygląd kalendarza na rok 2021  i jego jakość. Wykonując kalendarze ścienne zwykle proponujemy lakiery UV połysk, a także tłoczenia folią. Oferujemy też wykrawanie kalendarza ściennego z indywidualnego wykrojnika.

Jakiej wielkości kalendarze planszowe ścienne wykonujecie najczęściej?

W ostatnim czasie mamy coraz mniej zamówień na kalendarze planszowe ścienne. Jeżeli ktoś decyduje się na ten produkt, to wybiera format maksymalnie a2. Dużo popularniejsze są kalendarze firmowe trójdzielne, czy nawet dwudzielne. Te służą do oznaczania terminów, stanowią też skuteczną reklamę.

W jaki sposób dostarczacie kalendarze reklamowe planszowe a2?

Trzeba przyznać, że kalendarze plakatowe 2021 formatu a2 są duże. Aby bezpiecznie dostarczyć je do klientów, umieszczamy w kartonowej tubie. W ten sposób kalendarze firmowe są chronione przed uszkodzeniem i zniszczeniem częściowym lub całkowitym.
Listwy do kalendarza plakatowego są w jednym kolorze, czy macie więcej do wyboru?
Wykonując kalendarze ścienne plakatowe listwujemy je listwami w różnych kolorach. Do wyboru mamy srebrne, miedziane, białe, czerwone, żółte, niebieskie, czarne i zielone. Klienci najczęściej wybierają srebrne listwy i miedziane. Wybór jednak należy do każdego z osobna.