Projektowanie kalendarzy

Wykonany przez nas projekt kalendarza

 będzie cieszył oko cały rok.

Postawiliśmy sobie spore wyzwanie! Tworzymy projekty kalendarzy w oczekiwaniu potrzeb naszych klientów, które mają być dla nich reklamą. To nie tylko kartka zadrukowana kartka papieru, a ciekawy projekt graficzny i kalendarium, które mają cieszyć nasze oko cały rok i być ciekawym dodatkiem do każdego wnętrza.

Bardzo ważne jest, by projekt graficzny przypadł klientowi do gustu i użył kalendarza w swoim biurze. Dopiero wtedy możemy mówić, że spełnia on swoją rolę promocyjną. .

projektowanie-kalendarzy-reklamowych.jpg
kalendarze projektowanie

Projekt kalendarza
może wywrzeć dobre
wrażenie tylko raz!

Najważniejszą rzeczą przy wykonaniu zlecenia, jest właściwe projektowanie graficzne kalendarzy (projekt kalendarza), które wpływa na ostateczną wizję materiału promocyjnego w postaci terminarza. Cała najtrudniejsza praca należy do grafików, gdyż to oni mają pierwszy kontakt z klientem. Ich zadaniem jest stworzenie ciekawej grafiki spójnej z wybranym przez klienta kalendarium oraz zaproponowanie zmian zwiększających funkcjonalność kalendarza.

Skuteczne projektowanie kalendarzy to proces niezwykle poważny.

Projektowanie kalendarzy jest powierzane osobom kreatywnym o zdolnościach graficznych. Ten etap jest niezwykle twórczy, ale z pełnym uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zaprojektowane przez nas kalendarze powinny klienta zadziwiać i zainteresować. Tylko wtedy przekaz będzie czytelny i zrozumiały dla odbiorcy, a tym samym zachęci go do współpracy.

NASZE PROJEKTY GRAFICZNE KALENDARZY = SPÓJNY WIZERUNEK FIRMY

Nasi graficy dokładają wszelkich starań aby projekty kalendarzy były spójne ze zbudowanym już wizerunkiem firmy i nie odbiegały od niego. W czasach „internetu” graficzna wizualizacja firmy jest niezbędna dla chęci zaistnienia na ogólnokrajową skalę. Projekty kalendarzy są spójne z profilem i wizerunkiem firmy. Każdy projekt kalendarza powinien rzucać pozytywne światło na naszego klienta oraz by w taki sposób został zapamiętany.
projektowanie-kalendarze-indywidualne.jpg
Szukamy wciąż coraz to nowszych rozwiązań w naszych kalendarzach…

Na bieżąco przeglądamy fachowe informacje i podnosimy własne kwalifikacje, poszerzając tym samym zakres naszych usług, w dziedzinie komunikacji wizualnej na świecie. W dobie ‘internetu’ posiadanie najnowszej wiedzy jest obowiązkowe. Ma to wszystko odzwierciedlenie w przygotowywanych przez nas projektach materiałów drukowanych typu kalendarze (trójdzielne, plakatowe czy biurkowe). W ten sposób zadowolimy nawet najbardziej wymagających klientów naszymi innowacyjnymi i postępowymi projektami graficznymi kalendarzy.

Potrzebujesz kalendarza dla swojej firmy?

Obecnie najpopularniejszym gadżetem są reklamowe kalendarze. To połączenie tradycyjnego kalendarza z funkcją reklamową. Osiągamy to poprzez funkcjonalny układ kalendarium oraz bardzo ciekawą oprawę graficzną. Podstawą całego zamówienia jest omówienie oczekiwań klienta i przełożenie ich na grafikę. Jeśli projekt graficzny jest atrakcyjny, kalendarze trójdzielne są użytkowane przez cały rok. Wtedy najwięcej osób dowie się o usługach twojej firmy. Nasi graficy wciąż zwiększają swoje kwalifikacje aby proponować Państwu coraz to nowocześniejsze projekty graficzne.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Kalendarz reklamowy trójdzielny to produkt, na którego produkcję składa się kilka ważnych elementów. Poniżej przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli wśród nich nie znajdziesz odpowiedzi na swoje, to skontaktuj się z nami - chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Jakie macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy?
Przez blisko 25 lat naszej działalności zajmujemy się projektowaniem kalendarzy oraz materiałów reklamowych. Dysponujemy własnym studiem projektowym, zatrudniając wybitnych grafików. Dzięki ich pracy, Państwa kalendarze ścienne czy trójdzielne są oryginalne oraz bardzo praktyczne - przykują wzrok każdego Waszego klienta. Realizując zamówienia wykorzystujemy autorskie fotografie.
Ile projektów kalendarza otrzymam?

Standardowo przygotowujemy 2-3 propozycje projektów kalendarza trójdzielnego. Staramy się jednak być elastyczni i jak zajdzie potrzeba wykonać więcej projektów. W cenę wliczone są również 2 korekty i poprawki uszczegóławiające projekt organizera. Po końcowej akceptacji projektu, kalendarz oddajemy do działu produkcji.

Ile czasu potrzeba na wykonanie projektu kalendarza trójdzielnego?

Wykonanie kalendarza trójdzielnego jest zależne od kilku czynników. Po pierwsze od szybkości przygotowania projektu, a drugim ważnym elementem jest jego zindywidualizowanie. Im większa ilość szczegółów tym wydłuża nam się czas realizacji oczekiwania na kalendarze trójdzielne. Pamiętajmy, że są one idealnym materiałem reklamowym i warto poczekać chwilę dłużej.

Czy w cenie kalendarza zawarty jest projekt kalendarza?

Cena projektu kalendarza nie jest wliczana w sam kalendarz. Wynika to z faktu, że jeden klient potrzebuje prosty projekt kalendarza, a inny będzie wymagał więcej pracy. Każdy projekt jest inny, wymaga od nas indywidualnego podejścia oraz ilości i czasu pracy włożonego w niego. Cena za projekt i jego sporządzenie podawana jest w oddzielnej pozycji.

Czy możecie wykonać zdjęcia do kalendarza ściennego?

Nasza firma posiada odpowiedni sprzęt do przeprowadzenia indywidualnych sesji fotograficznych, dzięki temu możemy wykonać spersonalizowane zdjęcia do Państwa kalendarzy ściennych trójdzielnych. Mogą to być zdjęcia przyrody, siedziby klienta firmy bądź zdjęcia powiązane z wykonywaną działalnością. Zawsze możemy wykorzystać fotografie z naszego archiwum zdjęć. .

Czy macie bazę zdjęć do kalendarzy ściennych?

Nasze archiwum zdjęć jest bardzo bogate i obszerne w fotografie z każdej tematyki. Staramy się je na bieżąco powiększać o nowe zdjęcia. Bardzo często zamawianym materiałem reklamowym jest kalendarz ścienny trójdzielny ze zdjęciem. Przy realizowaniu zamówienia możemy wykorzystać dostarczone zdjęcia przez klienta bądź przeprowadzić spersonalizowane zdjęcia reklamowe.

Czy zaprojektujecie okładkę i wklejki do kalendarza książkowego?
W projektach uwzględniamy personalizację projektów materiałów reklamowych. Najczęściej wykorzystywaną formą są wklejki reklamowe bądź wyklejki oraz okładka do kalendarza książkowego. Nasi graficy dbają by przygotowane przez nas materiały reklamowe były zgodne z wizualizacją zgodną z obecnym profilem firmy.
Czy jesteście w stanie zaprojektować całą linię kalendarzy?

Przez 25 lat naszej działalności pomogliśmy niejednej firmie w stworzeniu koncepcji wizerunkowej dla serii kalendarzy, dlatego nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Dysponujemy własnym studiem projektowym, w którym pracują profesjonaliści dbając o wysoką jakość przygotowywanych projektów terminarzy.