Portfolio - kalendarz biurkowy leżący

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Klienci wybierając firmę, która wykona dla nich firmowy kalendarz na biurko na rok 2021, zadają wiele pytań. Niektóre się powtarzają. To właśnie te najczęściej zadawane zgromadziliśmy poniżej. Udzieliliśmy też odpowiedzi. Jeżeli jednak masz inne pytanie, zadaj je nam, a chętnie odpowiemy.

Potrzebna mi podkładka na biurko, długo trzeba czekać?

Najczęściej kalendarz na biurko leżący wykonujemy w terminie 5-8 dni roboczych, licząc od momentu zaakceptowania projektu. Czasem udaje nam się wyprodukować kalendarze szybciej, niekiedy potrzebujemy więcej czasu. Zależy od indywidualnych oczekiwań zamawiającego i tego, jak dużo mamy pracy.
Jaki jest limit zamówienia na kalendarz leżący na biurku?
Podejmujemy się realizacji małych i dużych zamówień na kalendarze, ale minimalna ilość to 25 sztuk. Wówczas możemy już wykonać kalendarz na biurko typu podkładka, czyli tak zwany firmowy planer. Musimy jednak podkreślić, że mała ilość kalendarzy to wyższa cena, lepiej zamówić więcej, wówczas cena jednostkowa jest mniejsza.
Sami robicie projekty na kalendarz na biurko leżący? Czy muszę przyjść z gotowym?
Mamy własne studio projektowe i zatrudniamy najlepszych grafików. Dla nas projekt na kalendarz na biurko to nie problem. Mamy mnóstwo pomysłów i jesteśmy w stanie stworzyć projekt, jakiego oczekuje klient. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w tej branży, a każde nowe zlecenie pozwala im pogłębiać wiedzę w tym zakresie.
Chciałbym wiedzieć, w jakich formatach wykonujecie kalendarz leżący na biurko?
U nas każdy zamówi kalendarz biurkowy typu planer w dowolnym formacie. Wspomniany kalendarz leżący na biurko często wykonujemy w rozmiarze a3, a2 i b3. Niektórzy klienci mają inne oczekiwania, co do wielkości terminarza. Wówczas kalendarz planer 2021 wykonujemy pod zamawiającego o dowolnym kształcie i formacie.

Na ile projektów kalendarza leżącego mogę liczyć?

Standardowo dla każdego klienta wykonujemy 2-3 projekty kalendarza typu podkładka na biurko. Wówczas klient wybiera i po akceptacji zabieramy się za produkcję. Analizując nasz projekt, klient może dokonać zmian i przedstawić swoje uwagi. Staramy się być w tej kwestii elastyczni, choć w granicach rozsądku.

Możecie wykonać kalendarz biurkowy z własnym zdjęciem?

Tak naprawdę kalendarz biurkowy z własnym zdjęciem to nasza specjalność. Wykonujemy takie artykuły na indywidualne zamówienie, zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego. Jeżeli klient nie ma swoich zdjęć, my zaproponujemy własne, a mamy ich całkiem sporo. Kalendarz z oryginalną grafiką reklamową to świetny gadżet reklamowy.

Jaki format proponujecie, jeżeli chodzi o kalendarz na biurko planer?

W celu zwiększenia powierzchni niezbędnej do pracy, klienci często zamawiają kalendarz leżący na biurko. Zwykle wybierają następujące formaty: B3 albo A3. Oczywiście kalendarz planer jesteśmy w stanie wykonać w każdym innym formacie.
Jak dostarczane są kalendarze biurkowe?
Sposoby pakowania kalendarzy są różne, a zależą od ilości. Zazwyczaj kalendarze o dużych formatach wysyłamy na palecie. Mniejsze kalendarze umieszczamy w kartonie. Wszystkie przesyłki zabezpieczamy, dzięki temu kalendarze są chronione przed uszkodzeniami. W ten sposób kalendarz leżący na biurko podkładka dociera do klienta.