Kalendarze ze zdjęciami

Posiadamy bogate archiwum ze zdjęciami, których ujęć wykonanie wielokrotnie byłoby niemożliwe bądź niewspółmiernie drogie.
zdjęcia do kalendarzy
Przygotowanie sesji to ogrom i trud pracy włożony w zdjęcia. Modele, fryzjerzy, fotograf, miejsce, a przede wszystkim pomysł, który zaskoczy. Zamiast przejmować się tym wszystkim i ponosić wysokie koszty, skorzystaj z gotowych fotografii do kalendarzy, czyli banków zdjęć reklamowych. Nasze archiwum fotograficzne posiada bardzo szeroką ofertę od zdjęć krajobrazów, zwierząt, wnętrz, zdjęć fotografii czy zjawisk chemicznych. Zdjęcia są zapisywane w archiwum, więc z każdego miejsca możesz wybierać grafikę do własnego kalendarza. Wśród naszych kilkudziesięciu tysięcy fotografii mamy takie, które są bardzo trudne do zrealizowania np. odległe zakątki świata. Fotografie do kalendarzy są wysokiej jakości, zadbali o to profesjonaliści, m.in. fotografowie czy oświetleniowcy. Nie trać czasu na kompletowanie sprzętu i wynajmowanie dużej ekipy, tylko skorzystaj z naszego obszernego archiwum fotografii.

Sprawdź zasoby

zdjęć w naszych archiwum

Kalendarz ze zdjęciami odpowiadającym każdej porze roku, a może same zjawiskowe krajobrazy górskie? A może szukasz typowo biznesowych fotografii lub uroczych zwierząt przykuwających uwagę każdego? Niezależnie od Twoich potrzeb, nasze archiwum zdjęć zawiera fotografie z każdej interesującej Państwa dziedziny. Zdjęcia do kalendarzy wysokiej jakości, wykonywane przez profesjonalistów.

Ograniczenia praktycznie nie istnieją
Nasz bank zdjęć do kalendarzy posiada wiele kadrów trudno dostępnych na zwykłej sesji. W swoich zbiorach posiadamy liczne pejzaże krajobrazów, wysublimowane aranżacje wnętrza czy zdjęcia o charakterze reporterskim. Nasze archiwum fotografii zawiera zdjęcia z całego świata, przyrody czy sytuacji codziennych/biznesowych. Posiadamy kilkadziesiąt tysięcy zdjęć, dzięki czemu każdy z Państwa znajdzie interesującą tematykę odzwierciedlającą profil firmy. Nad wykonaniem zdjęć pracował sztab fachowców, dzięki czemu otrzymaliśmy kreatywne fotografie wysokiej jakości.

CO ZYSKUJESZ

mając do dyspozycji nasz bank fotografii?

CZAS
Sesja fotograficzna to nie tylko kilka dni zdjęciowych, ale wiele dni/tygodni przygotowań - wybór modeli, miejsca, wykonawców oraz kreatywny pomysł. Korzystając z naszego banku zdjęć do kalendarza znajdziesz w ciągu kilku sekund interesującą Cię fotografię, które po chwili będziesz mógł wykorzystać na potrzeby własnej grafiki.
PIENIĄDZE
Zamiast przeznaczać olbrzymie sumy na zorganizowanie sesji dla kilku kadrów, skorzystaj z naszego bogatego archiwum profesjonalnych zdjęć.
MOŻLIWOŚĆ WYBORU
Bank zdjęć charakteryzuje się obszerną tematyką zawierającą liczne fotografie. W naszym archiwum zdjęć znajdziecie propozycje odnośnie każdego interesującego Państwa tematu, w tysiącach różnych odsłon. Nie ma tematyki, która nie zostałaby poruszona.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Klienci chętnie zamawiają u nas kalendarze trójdzielne ze zdjęciami reklamowymi, ale wcześniej mają mnóstwo pytań. Najpopularniejsze zgromadziliśmy poniżej i odpowiedzieliśmy. Jeżeli zaś nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na każde.

Możecie wykonać kalendarz ze zdjęciem, które dostarczę?

Nasi klienci maja bardzo różne oczekiwania. Dla jednych wykonujemy kalendarze promocyjne 2025 dla firm z naszymi zdjęciami, dla innych tworzymy kalendarz ze zdjęciami, które nam przekazują. Mamy dużą bazę gotowych zdjęć z różnych kategorii tematycznych. Przesyłając nam swoje zdjęcia trzeba tylko pamiętać, aby były wysokiej jakości.
Ile zajmie Wam wykonanie kalendarza trójdzielnego z moim zdjęciem?
Zdajemy sobie sprawę z tego, że kalendarz trójdzielny z własnym zdjęciem może być świetnym upominkiem. Dlatego staramy się, aby czas realizacji zamówienia był jak najkrótszy. Jedynie w sezonie kalendarzowym 2025 może wydłużyć się do 8-10 dni roboczych.

Wykonywaliście kiedyś projekt kalendarza z własnym zdjęciem?

Produkcją kalendarzy zajmujemy się od około 25 lat. Nie tylko wykonujemy, ale też projektujemy materiały reklamowe. Dysponujemy dużym doświadczeniem w tym zakresie, dlatego projekt kalendarza z własnym zdjęciem nie jest dla nas wyzwaniem. Takie produkty wykonujemy na co dzień.
Jesteście w stanie wykonać kalendarz firmowy bez moich zdjęć?
Możemy bez problemu wykonać kalendarze reklamowe bez dostarczonych zdjęć, ponieważ posiadamy własne archiwum fotografii. Są to zdjęcia z bardzo różnych kategorii tematycznych. Tak naprawdę kalendarze ścienne ze zdjęciami wykonujemy od lat i często klienci korzystają z naszych zdjęć, bo są profesjonalne i dobrej jakości.
Muszę mieć własne zdjęcia do kalendarzy reklamowych, czy macie jakieś gotowe?
Każdy klient ma prawo przekazać nam zdjęcia do kalendarza, jaki będziemy dla niego wykonywać. Jednak obowiązku nie ma, ponieważ mamy własną bazę zdjęć z różnych tematów. Jeżeli jest potrzeba, możemy wykonać sesję zdjęciową na zamówienie z konkretną modelami. Wszystko jest do ustalenia.

Ile kosztuje kalendarz trójdzielny ze zdjęciem

Ceny kalendarzy trójdzielnych są uzależnione od bardzo wielu czynników. Najpierw musimy ustalić, czy to będzie kalendarz trójdzielny ze zdjęciem na rok 2025, czy może z jakąś specyficzną grafiką. Możliwości w tym zakresie są szerokie. Liczy się tu ilość i sposób wykończenia kalendarza.

W jaki sposób dostarczacie firmowe kalendarze ze zdjęciem?

Właściwie wszystko zależy od ilości zamówionych produktów. Kalendarze ze zdjęciem zazwyczaj pakujemy w kartony. Dzięki temu są bezpieczne w transporcie. Wysyłamy je za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przy dużych zamówieniach umieszczamy je na palecie, co zwiększa bezpieczeństwo w czasie transportu.
Jaki jest koszt zdjęcia do kalendarza trójdzielnego?
Trudno jest podać konkretną cenę zdjęcia. Zależy ona od wielu czynników, a mianowicie od wielkości zdjęcia, autora, czy udzielonej licencji, a także od tego, czy w sesji będą brały udział modelki. Tę kwestię ustalamy z każdym klientem w czasie składania zamówienia.