Portfolio - kalendarz planszowy

Zapraszamy do obejrzenia

naszych projektów - wybrane kalendarze wieloplanszowe

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Klienci zamawiają u nas ścienne kalendarze wieloplanszowe, czy po prostu terminarze planszowe na rok 2021. Wiadomo jednak, że przed złożeniem zamówienia trzeba ustalić kilka szczegółów. Stąd napływają do nas liczne pytania. Niektóre z nich znajdziesz poniżej. Możesz też zadać własne pytanie, chętnie odpowiemy.

Ile czasu potrzebujecie, aby wykonać kalendarze wieloplanszowe?

Właściwie wszystkie kalendarze wieloplanszowe czymś się różnią. Trudno więc powiedzieć, ile czasu zajmie nam produkcja według konkretnego projektu. Standardowe produkty wieloplanszowe wykonujemy nie dłużej niż 10 dni roboczych. Czas ten może się wydłużyć, gdy zamówienie jest składane w szczycie sezonu.
Macie coś takiego jak próbny wydruk kalendarza ściennego?
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po akceptacji projektu wydrukować klientowi próbną wersję kalendarza. Musi jednak liczyć się z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów. Koszt ten jest zależny głównie od ilości plansz kalendarza, wielkości produktu i kilku innych szczegółów, które ustalamy przy realizacji projektu.
Czy kalendarz reklamowy wieloplanszowy zmieści się w kopercie z nadrukiem?
Jak najbardziej kalendarze reklamowe wieloplanszowe można umieścić w kopercie. Nawet jest to wskazane przy wysyłce. Oferujemy wzmocnione koperty z firmowym nadrukiem. W takiej kopercie kalendarz ścienny 2021 zmieści się bez problemu. Opakowania, koperty, wykonujemy na indywidualne zamówienie.
Macie w ofercie kalendarze 7-planszowe b2?
Nawet, jeżeli nie mamy w ofercie kalendarzy 7-planszowych w formacie b2, możemy je wykonać. Oprócz zwykłych kalendarzy, wykonujemy też niestandardowe. Jeżeli klient potrzebuje kalendarz wieloplanszowy b2 wyprodukujemy go na jego zamówienie.

Wykonujecie projekt kalendarza wieloplanszowego?

Mamy własne, dobrze wyposażone studio graficzne. To tu nasi specjaliści tworzą oryginalne projekty. Możemy bez problemu wykonać projekt kalendarza wieloplanszowego. W pierwszej kolejności tworzymy projekt jednej planszy, później na wykonujemy kolejne. Do projektu wykorzystujemy zdjęcia, które pasują najbardziej z naszej kolekcji.

W jaki sposób pakujecie kalendarze wieloplanszowe b1?

Pakując kalendarze wieloplanszowe b1, czy też inne, zawsze dbamy o to, aby dotarły do klienta bezpiecznie. Takie terminarze pakujemy na płasko. Pakujemy po kilka sztuk w papier, później układamy je na palecie. To najlepszy sposób pakowania, jeżeli chodzi o kalendarz dla firmy ścienny.
Jeżeli zamówię kalendarz wieloplanszowy to jakie uszlachetnienie wybrać?
Właściwie wybierając kalendarze wieloplanszowe ścienne można do woli wybierać rodzaj uszlachetnienia. Niektórzy decydują się na złocenia i srebrzenia, ale tak naprawdę to dość kosztowna usługa. Najczęściej klienci proszą o pokrycie kalendarza lakierem najlepiej połysk. Takie uszlachetnienie też polecamy.

Który kalendarz ścienny polecacie bardziej – planszowy czy może trójdzielny?

Trudno nam powiedzieć, który konkretnie kalendarz ścienny jest najlepszy, ponieważ to zależy od indywidualnych oczekiwań. Jednym zależy na tym, aby kalendarz był bardziej wizerunkowy, inni szukają reklamy. Gadżet reklamowy służący też do planowania to kalendarz trójdzielny. Planszowy jest lepszy dla tych, którzy potrzebują kalendarza wizerunkowego.