Kalendarze biurkowe leżące 2024

/images/ikony/lezace.svg

KALENDARZE BIURKOWE LEŻĄCE
NA 2024 TO DOSKONAŁY ORGANIZERKalendarze biurkowe leżące, zwane biuwarami, to bardzo dobre rozwiązanie gdy szukamy niedużych organizerów jako gadżety reklamowe. Kalendarz biurkowy leżący to połączenie elegancji z praktycznością i wygodą korzystania. Jest to idealny przykład wizytówki firmy, który na biurkach będzie gościł przez cały rok. Klient przy użytkowaniu naszego kalendarza otrzymuje wsparcie marketingowe oraz logistyczne przy swoich przedsięwzięciach. Kalendarz biurkowy leżący posiada dużą powierzchnię pozwalającą na w pełni spersonalizowaną szatę graficzną - grafika bądź zdjęcie, miejsce na notatki oraz kalendarium zgodne z klienta oczekiwaniami.
Kalendarze biurkowe zawierają kilkadziesiąt indywidualnie zaprojektowanych kartek, uwzględniając potrzeby zapisków różnych osób.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2024 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze biurkowe 2024

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Opis
Format: 47 x 32 cm
Materiał: papier offsetowy 90g plus tekturka
Druk: fullcolor lub dwukolorowy
Objętość: 40 lub 52 karty

Kalendarze biurkowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
PRZEMYŚLANA STRUKTURA
Kalendarze biurkowe leżące posiadają niezwykle przemyślaną strukturę, dzięki czemu są w pełni funkcjonalne oraz praktyczne w codziennym użytkowaniu. Ponadto zawarte materiały graficzno-reklamowe przekładają się na pozyskiwanie nowych klientów.
FUNKCJONALNY KALENDARZ BIURKOWY

FUNKCJONALNY KALENDARZ BIURKOWY

Kalendarz biurkowy leżący to bardzo ciekawy i funkcjonalny gadżet reklamowy. Ponadto spełnia również funkcję informacyjną i marketingową, co pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność Twojej firmy!
/images/ikony/03.svg
ESTETYKA I SOLIDNOŚĆ WYKONANIA
Przez cały okres produkowania kalendarzy biurowych skupiamy się na ich wysokiej jakości wykonania, użycia odpowiedniej grubości papieru, tuszu czy detali wykończeniowych. Dzięki temu nasze produkty są niezawodne i wyróżniają się na tle konkurencji.
WIELOFUNKCYJNY KALENDARZ BIURKOWY

WIELOFUNKCYJNY KALENDARZ BIURKOWY

Kalendarze biurkowe leżące typu biuwar są idealnym połączeniem praktycznego gadżetu z reklamą firmy. Nasi kontrahenci przez cały rok będą korzystali z naszych upominków, co wpłynie pozytywnie wpłynie na przyszłą współpracę.

DODATKI DO PODKŁADKI NA BIURKO Z KALENDARZEMOd jakiegoś czasu kalendarz na biurko zamawiany jest u nas coraz częściej. Co więcej, oferujemy kalendarz biurkowy leżący z licznymi dodatkami, które czynią go eleganckim i skutecznym gadżetem reklamowym. Wspomniane dodatki to oryginalna grafika, autorskie kalendarium, listwa usztywniająca, foliowanie oraz inne.

Indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Każdy nasz kalendarz na biurko podkładka może być wykonany w standardowym rozmiarze. Możemy jednak zaproponować też indywidualny wymiar. Tworzymy kalendarze na rok 2024 odpowiadające potrzebom naszych klientów.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Pragniemy podkreślić, że kalendarz biurkowy planer może mieć indywidualną grafikę. Dzięki temu kalendarz stanie się automatycznie skuteczną reklamą firmy. Grafika ta jest tworzona przez nasz zespół doświadczonych grafików.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Oryginalna podkładka na biurko z kalendarzem może mieć autorskie kalendarium. I w tym miejscu może znajdować się firmowa grafika. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie zdjęcia, aby podnieść jakość i atrakcyjność tego gadżetu.
Listwa usztywniająca
Listwa usztywniająca
Dbamy o to, aby każdy kalendarz biurkowy 2024 był eleganckim solidnym i trwałym produktem. Proponujemy więc wykończenie w postaci listwy usztywniającej. Element ten może być też zakładką na karteczki.
Klejenie bloku kalendarza

Klejenie bloku kalendarza

W naszej ocenie kalendarz biurkowy na rok 2024 wygląda lepiej, kiedy jego rogi samowolnie nie odginają się na wszystkie strony. Dlatego oferujemy klejenie bloku organizera w jego dolnej części.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Każdy kalendarz biurkowy ze zdjęciem może być wykończony na wiele sposobów. Proponujemy pokrycie folią matową lub połysk. Taka powierzchnia jest idealnym podłożem do zastosowania lakieru wybiórczego.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Osobiście uważamy, że kalendarz biurkowy 2024 ze zdjęciami wygląda ciekawiej, kiedy pewne jego elementy są pokryte lakierem UV. Wówczas doskonale się wyróżniają i przyciągają uwagę niejednego klienta.
Hot stamping
Hot stamping
Aby kalendarz biurkowy indywidualny był naprawdę oryginalny i ciekawy, proponujemy zastosowanie hot stamping. Folia metalizowana w określonych częściach kalendarza czyni go ekskluzywnym i nowoczesnym.
Tłoczenie znaku
Tłoczenie znaku
Zwykle tworząc kalendarz 2024 na biurko stojaczek na zamówienie proponujemy klientom, aby wykonali specjalne tłoczenie znaku, na przykład logo. To sprawia, że kalendarz wygląda bardzo indywidualnie i oryginalnie.
Wykrawanie kształtu
Wykrawanie kształtu
Standardowy kształt kalendarza stał się już nudny. Oferujemy więc gadżet biurkowy firmowy w dowolnym kształcie. Jakim? Sam zdecyduj. Jesteśmy w stanie wykonać każdy kształt, by kalendarz był ciekawy i inny niż wszystkie.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonując kalendarz biurkowy 2024 dla firmy wykorzystać przesłane przez nią zdjęcia. Jednak my też mamy bogatą bazę gotowych fotografii nawiązujących do każdego tematu.
Opakowanie kalendarza

Opakowanie kalendarza

Każdy kalendarz na biurko powinien być odpowiednio zapakowany, aby się nie zniszczył. Oferujemy zwykłe koperty kartonowe i opakowania prezentowe. Zarówno jedne, jak i drugie skutecznie chronią kalendarze przed uszkodzeniem.