Kalendarze biurkowe leżące 2021

/images/ikony/lezace.svg

KALENDARZE BIURKOWE LEŻĄCE
NA 2021 TO DOSKONAŁY ORGANIZERKalendarze biurkowe leżące, zwane biuwarami, to bardzo dobre rozwiązanie gdy szukamy niedużych organizerów jako gadżety reklamowe. Kalendarz biurkowy leżący to połączenie elegancji z praktycznością i wygodą korzystania. Jest to idealny przykład wizytówki firmy, który na biurkach będzie gościł przez cały rok. Klient przy użytkowaniu naszego kalendarza otrzymuje wsparcie marketingowe oraz logistyczne przy swoich przedsięwzięciach. Kalendarz biurkowy leżący posiada dużą powierzchnię pozwalającą na w pełni spersonalizowaną szatę graficzną - grafika bądź zdjęcie, miejsce na notatki oraz kalendarium zgodne z klienta oczekiwaniami.
Kalendarze biurkowe zawierają kilkadziesiąt indywidualnie zaprojektowanych kartek, uwzględniając potrzeby zapisków różnych osób.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2021 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze biurkowe 2021

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Opis
Format: 47 x 32 cm
Materiał: papier offsetowy 90g plus tekturka
Druk: fullcolor lub dwukolorowy
Objętość: 40 lub 52 karty

Kalendarze biurkowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
PRZEMYŚLANA STRUKTURA
Kalendarze biurkowe leżące posiadają niezwykle przemyślaną strukturę, dzięki czemu są w pełni funkcjonalne oraz praktyczne w codziennym użytkowaniu. Ponadto zawarte materiały graficzno-reklamowe przekładają się na pozyskiwanie nowych klientów.
FUNKCJONALNY KALENDARZ BIURKOWY

FUNKCJONALNY KALENDARZ BIURKOWY

Kalendarz biurkowy leżący to bardzo ciekawy i funkcjonalny gadżet reklamowy. Ponadto spełnia również funkcję informacyjną i marketingową, co pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność Twojej firmy!
/images/ikony/03.svg
ESTETYKA I SOLIDNOŚĆ WYKONANIA
Przez cały okres produkowania kalendarzy biurowych skupiamy się na ich wysokiej jakości wykonania, użycia odpowiedniej grubości papieru, tuszu czy detali wykończeniowych. Dzięki temu nasze produkty są niezawodne i wyróżniają się na tle konkurencji.
WIELOFUNKCYJNY KALENDARZ BIURKOWY

WIELOFUNKCYJNY KALENDARZ BIURKOWY

Kalendarze biurkowe leżące typu biuwar są idealnym połączeniem praktycznego gadżetu z reklamą firmy. Nasi kontrahenci przez cały rok będą korzystali z naszych upominków, co wpłynie pozytywnie wpłynie na przyszłą współpracę.

DODATKI DO PODKŁADKI NA BIURKO Z KALENDARZEMOd jakiegoś czasu kalendarz na biurko zamawiany jest u nas coraz częściej. Co więcej, oferujemy kalendarz biurkowy leżący z licznymi dodatkami, które czynią go eleganckim i skutecznym gadżetem reklamowym. Wspomniane dodatki to oryginalna grafika, autorskie kalendarium, listwa usztywniająca, foliowanie oraz inne.

Indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Każdy nasz kalendarz na biurko podkładka może być wykonany w standardowym rozmiarze. Możemy jednak zaproponować też indywidualny wymiar. Tworzymy kalendarze na rok 2021 odpowiadające potrzebom naszych klientów.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Pragniemy podkreślić, że kalendarz biurkowy planer może mieć indywidualną grafikę. Dzięki temu kalendarz stanie się automatycznie skuteczną reklamą firmy. Grafika ta jest tworzona przez nasz zespół doświadczonych grafików.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Oryginalna podkładka na biurko z kalendarzem może mieć autorskie kalendarium. I w tym miejscu może znajdować się firmowa grafika. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie zdjęcia, aby podnieść jakość i atrakcyjność tego gadżetu.
Listwa usztywniająca
Listwa usztywniająca
Dbamy o to, aby każdy kalendarz biurkowy 2021 był eleganckim solidnym i trwałym produktem. Proponujemy więc wykończenie w postaci listwy usztywniającej. Element ten może być też zakładką na karteczki.
Klejenie bloku kalendarza

Klejenie bloku kalendarza

W naszej ocenie kalendarz biurkowy na rok 2021 wygląda lepiej, kiedy jego rogi samowolnie nie odginają się na wszystkie strony. Dlatego oferujemy klejenie bloku organizera w jego dolnej części.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Każdy kalendarz biurkowy ze zdjęciem może być wykończony na wiele sposobów. Proponujemy pokrycie folią matową lub połysk. Taka powierzchnia jest idealnym podłożem do zastosowania lakieru wybiórczego.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Osobiście uważamy, że kalendarz biurkowy 2021 ze zdjęciami wygląda ciekawiej, kiedy pewne jego elementy są pokryte lakierem UV. Wówczas doskonale się wyróżniają i przyciągają uwagę niejednego klienta.
Hot stamping
Hot stamping
Aby kalendarz biurkowy indywidualny był naprawdę oryginalny i ciekawy, proponujemy zastosowanie hot stamping. Folia metalizowana w określonych częściach kalendarza czyni go ekskluzywnym i nowoczesnym.
Tłoczenie znaku
Tłoczenie znaku
Zwykle tworząc kalendarz 2021 na biurko stojaczek na zamówienie proponujemy klientom, aby wykonali specjalne tłoczenie znaku, na przykład logo. To sprawia, że kalendarz wygląda bardzo indywidualnie i oryginalnie.
Wykrawanie kształtu
Wykrawanie kształtu
Standardowy kształt kalendarza stał się już nudny. Oferujemy więc gadżet biurkowy firmowy w dowolnym kształcie. Jakim? Sam zdecyduj. Jesteśmy w stanie wykonać każdy kształt, by kalendarz był ciekawy i inny niż wszystkie.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonując kalendarz biurkowy 2021 dla firmy wykorzystać przesłane przez nią zdjęcia. Jednak my też mamy bogatą bazę gotowych fotografii nawiązujących do każdego tematu.
Opakowanie kalendarza

Opakowanie kalendarza

Każdy kalendarz na biurko powinien być odpowiednio zapakowany, aby się nie zniszczył. Oferujemy zwykłe koperty kartonowe i opakowania prezentowe. Zarówno jedne, jak i drugie skutecznie chronią kalendarze przed uszkodzeniem.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Projekt biurkowego kalendarza leżącego jest czasem skomplikowany, dlatego przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy wykonujecie projekt kalendarza biurkowego typu planer?

Nie widzimy przeszkód w zaprojektowaniu kalendarza leżącego typu planer. Biuwary charakteryzują się łatwością w zamieszczaniu na nim informacji marketingowych oraz są niezwykle praktyczne. Nasz dział graficzny z prawie 20-letnim doświadczeniem zadba, by projekt graficzny był nietuzinkowy, przykuwał uwagę oraz wyróżniał Państwa na tle konkurencji.

Jaki jest termin wykonania kalendarza?

Kalendarze planszowe wykonujemy od 4 do 6 dni roboczych. W “szczycie sezonu” czas realizacji naszych zamówień wydłuża się. Mowa tutaj np. o terminarzach biurkowych ze zdjęciem, który przygotowanie jest bardziej pracochłonne. Nie jesteśmy w stanie skrócić czasu oczekiwania, gdyż produkowane przez nas kalendarze są najwyższej jakości.

W jaki sposób dostarczacie kalendarz biurkowy leżący?

By najlepiej zabezpieczyć kalendarze biurkowe leżące pakujemy je w kartony wymierzone pod rozmiar kalendarzy. Przy większym zamówieniu zamówienie dostarczamy na paletach. Nasze kalendarze biurkowe leżące to gwarancja wysokiej jakości produktu oraz bezpiecznej dostawy.

Czy macie zdjęcia do kalendarza biurkowego?

Posiadamy bardzo bogate archiwum zdjęć z każdej dziedziny życia. Jeśli nie znajdziesz interesującej grafiki w naszym archiwum fotografii do kalendarza, możemy wykonać sesję zdjęciową na dany temat. W przypadku, gdy klient posiada własne zdjęcia to możemy z nich skorzystać, jeżeli jakość wykonania jest wysoka. Staramy się by grafika kalendarza biurowego była nietuzinkowa.

Ile projektów kalendarza biurkowego otrzymam?
Dla klientów wykonujemy 2-3 projekty graficzne dla kalendarza typu biulwar. Jeśli jednak wymagają Państwo większej ilości propozycji wtedy je przygotowujemy - w tej kwestii staramy się być elastyczni, Następnie nanosimy koło 2 poprawek i przekazujemy zamówienie do druku.
Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Jeśli klient posiada gotowy projekt terminarza możemy go wykorzystać. Musi on tylko odpowiadać naszym parametrom oraz szablonowi w celu zachowania wysokiej jakości produkcji terminarza biurkowego. Po zatwierdzeniu i przeanalizowaniu projektu, przekazujemy zamówienie do działu produkcyjnego.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz?

Przez prawie 20 lat naszej działalności do produkowania kalendarzy typu biuwar podchodzimy kompleksowo. Oznacza to, że realizowanie zamówienia zaczynamy od rozmowy, przygotowania oraz akceptacji przez klienta przygotowanego przez nas projektu graficznego oraz kalendarium. Następnie nasz dział produkcyjny go wydrukuje i dostarczy do Państwa firmy.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy biurkowych?

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem materiałów promocyjno-reklamowych. Przygotowywany przez nas kalendarz planer leżący wyróżnia się na tle naszej konkurencji jakością wykonania produktu oraz nietuzinkową i oryginalną szatą graficzną. Jednocześnie pasuje ona do obecnego profilu klientów działalności zachowując tę samą identyfikację wizualną w sieci.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2021?

Szukasz praktycznych upominków z logiem swojej firmy? Nasz funkcjonalny planner biurowy to idealna wizytówka każdej firmy! Posiadamy je w rozmiarze A1, A2 czy A3, dzięki czemu pasują nawet na najmniejsze biurka. Przy zagospodarowaniu tak dużej powierzchni znajdziemy miejsce na notatki, kalendarium, zdjęcie czy logo firmy z danymi kontaktowymi. Kalendarze biurkowe leżące to funkcjonalne upominki dla naszych kontrahentów, pozwoli im właściwie planować swoim czasem w pracy, spisać listę zadań do wykonania i zanotowanie wszystkich swoich spostrzeżeń. Jest to właściwa forma promocji Twojej firmy.