Kalendarze trójdzielne 2025

/images/ikony/trojdzielne.svg

KALENDARZ ŚCIENNY
TRÓJDZIELNY 2025 O TRADYCYJNYM WYKONANIUNajpopularniejszym rodzajem używanego kalendarza w miejscach pracy jest kalendarz trójdzielny. Posiada on na górze miesiąc poprzedni, następnie miesiąc obecny i na dole miesiąc kolejny. Kalendarz trójdzielny powinien być przede wszystkim czytelny i funkcjonalny. W tym celu kalendarium, graficznie jest dostosowywane do potrzeb naszych klientów. Nad kalendarium znajdujemy miejsce na grafikę Państwa firmy. Możemy umieścić tam jedno zdjęcie z danymi i logiem firmy bądź grafiki np. z imprez firmowych. Nasi specjaliści przygotowują kalendarze zgodne z profilem firmy. Kalendarze trójdzielne to jest najczęściej wybierany u nas produkt jako forma kalendarza reklamowego. Sprawdź nasze wcześniejsze realizacje i zapraszamy do kontaktu. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2025 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze trójdzielne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg

FUNKCJONALNE KALENDARZE TRÓJDZIELNE

Kalendarze trójdzielne są bardzo dobrym gadżetem reklamowym - można wręczyć go klientowi firmy. Widnieje na nim logo, dane kontaktowe oraz branża naszej firmy, dzięki czemu potencjalni zainteresowani sami się z nami skontaktują.

/images/ikony/02.svg
MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI

Kalendarze trójdzielne zostały zaprojektowane by być funkcjonalne (kalendarium), ale również pełnić rolę skutecznej reklamy. Osiągamy to przez dodanie zdjęcia, logo i danych kontaktowych w główce.

/images/ikony/03.svg
INDYWIDUALNE PROJEKTY
Indywidualne podejście
projektowe do kalendarza dla firmy.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nasi specjaliści dobierają zdjęcia do kalendarza trójdzielnego, odpowiadające oczekiwaniom klientów i tematyce ich firmy. Nowe zamówienie to nowy pomysł na kalendarz i wykonanie oryginalne projektu.

/images/ikony/04.svg
PRZEMYŚLANA STRUKTURA KALENDARZA

Tworzone przez nas kalendarze trójdzielne to nie tylko funkcjonalne kalendarium, ale projekt spójny wizualnie. Dokładamy wszelkich starań by skończony projekt był również spójny z wizerunkiem firmy. W końcowym efekcie otrzymujemy interesującą szatę graficzną, która jest reklamą dla firmy.

Jaki kalendarz trójdzielny wybrać dla swojej firmy?

projekt kalendarz trójdzielny

Czy warto inwestować w tani kalendarz trójdzielny?

Wiele osób pyta, jakie kalendarze trójdzielne na kolejny rok wybierać i czym się kierować – jakością czy niską ceną. Dopytują również, czy warto wybierań tanie produkty, artykuły marketingowe w ekonomicznej cenie. Odpowiedzi na te wątpliwości są właściwie proste. Otóż tani kalendarz trójdzielny z reguły może być wykonany z gorszych materiałów, słabszej jakości. Poza tym producent oferuje ubogą wersję tego artykułu – zwykła płaska główka. Zastosowanie taniego papieru może przyczyniać się do odkształcania się organizera ściennego, co źle wygląda na ścianie w biurze. Droższe kalendarze 2025 trójdzielne są zdecydowanie korzystniejsze, czuć w nich wartosć ukrytą – to jest właśnie ta poszukiwana jakość, prestiż. W tym wypadku producent kalendarzy nie oszczędza na materiałach i stosuje tylko najlepsze, sprawdzone. Co więcej, proponuje też bardziej różnorodne wykończenie tego produktu. Warto mieć na uwadze to, że droższy kalendarz trójdzielny na 2025 może być uszlachetniony folią matową lub z połyskiem. Na tych wyrobach można też zastosować lakierowanie wybranych miejsc grafiki kalendarza, a także inne dodatki. Wszystko to wpływa na estetykę gotowego wyrobu. Dobrze wykonane, eleganckie kalendarze trójdzielne ścienne klienci wieszają w swoich gabinetach i to na widocznych miejscach, dzięki czemu stanowią skuteczną reklamę.

Czy projekt kalendarza trójdzielnego jest ważny?

Projekt materiału promocyjnego, jakim jest kalendarz trójdzielny do biura to bardzo ważna sprawa. Dzięki ciekawym projektom można zyskać naprawdę interesującą reklamę firmy i to przez cały kolejny rok, a chyba o to właśnie w tego typu gadżetach chodzi. Tak więc inwestycja w ciekawe projekty bardzo się opłaca, zwróci się dość szybko zyskiem. W końcu to pieniądze ulokowane w pozytywny wizerunek firmy. Ładnie zaprojektowane i wyprodukowane kalendarze trójdzielne godnie prezentują firmę i reklamują ją zarazem. Z uwagi na to, że kalendarze 2025 trójdzielne mają służyć jako artykuł marketingowy, powinny jednocześnie zawierać przekaz i treści reklamowe. Warto w takim razie, aby wykonał go ktoś z doświadczeniem projektowym. Przy tworzeniu projektu lepiej wykorzystać swoje zdjęcia firmowe lub wybrać gotowe fotografie z naszej oferty. Ostatnimi czasy bardzo popularne są kalendarze trójdzielne firmowe z kolażem składającym się z większej ilości zdjęć.

tani kalendarz trójdzielny
nakład kalendarzy trójdzielnych

Jaki nakład kalenarza trójdzielnego jest opłacalny?

Przy standardowym dwukolorowym kalendarium realizujemy zamówienia na kalendarze trójdzielne już w ilości kilku sztuk. Jednak wiadomo, że im większa ilość, tym zamawiający więcej zyska. Wówczas cena pojedynczej sztuki jest zdecydowanie niższa. Składając zamówienie na kalendarz trójdzielny z indywidualnym kalendarium i logo firmy najlepiej zdecydować się na większą ilość rozpoczynającą się od 50 sztuk. Najlepiej jest zainwestować od razu w kilkaset sztuk i więcej. Wystarczy zamówić ładny, elegancki projekt kalendarza i zadbać o to, aby został dobrze wykonany, aby mieć pewność, że chętnych go przyjąć nie będzie brakowało. Na nowoczesne, estetyczne kalendarze trójdzielne reklamowe z logo firmy zawsze znajdą się chętni. Użytkowanie ich to sama przyjemność. Zresztą ścienne kalendarze trójdzielne z grafiką firmową to ciekawy gadżet i skuteczna reklama. Warto rozdawać go wielu osobom.

Główka płaska czy wypukła do kalendarza trójdzielnego?

Oferujemy kalendarze trójdzielne 2025 z możliwością zastosowania główki płaskiej i wypukłej. Wielu pyta nas o radę w tej kwestii. Informujemy wobec tego, że główka płaska jest wersją podstawową, dość ekonomiczną, raczej w niższej cenie. Nadruk jednostronny wykonywany jest na tekturze. Najczęściej nie stosuje się tu uszlachetnień. Wypukła standardowa to najczęściej główka, która jest oklejona na tekturze, wygląda już bardziej elegancko. Nawet delikatna wypukłość, jak w tym właśnie przypadku, podnosi walory estetyczne produktu reklamowego. Oczywiście kalendarze trójdzielne indywidualne mogą mieć również główkę w bardziej luksusowej wersji. W tym wypadku jest to główka wypukła oklejona na piance. Główkę kalendarza można wykończyć folią matową lub z połyskiem. Istnieje też możliwość zastosowania lakieru połysk na wybranych elementach graficznych. Pragniemy podkreślić, że kalendarze trójdzielne ścienne z dodatkowym uszlachetnieniem to wyjątkowe artykuły biurowe. Interesuje Cię ten produkt? Już dziś złóż zamówienie. Nie ma znaczenie czy jesteś z Torunia, czy z innego miasta. Realizujemy zamówienia dla klientów z całej Polski.

indywidualne kalendarium
główka kalendarza trójdzielnego

Jaki format kalendarza trójdzielnego wybrać?

Duży kalendarz trójdzielny do zawieszenia na ścianie to dobra inwestycja. Im większy produkt, tym więcej jest miejsca na zamieszczenie reklamy – grafiki firmowej, informacji tekstowych, haseł reklamowych. Im większy format planszy kalendarza, tym większą inwencją twórczą może wykazać się grafik przy tworzeniu projektów. Duży kalendarz trójdzielny z efektownie wykonaną grafiką to produkt premium, który staje się automatycznie eleganckim gadżetem firmowym. Warto też mieć na uwadze to, że mniejsze kalendarze trójdzielne są tańsze. Niestety w tym wypadku i miejsca do wykorzystania pod reklamę jest zdecydowanie mniej. Takie kalendarze 2025 trójdzielne nie zawsze chętnie są wieszane w biurze. Są postrzegane, jako tani produkt. Nasza oferta jest skierowana do klientów z takich miast jak Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i pozostałych na terenie Polski. Zapraszamy do składania zamówień.

Czy warto brać indywidualnie zaprojektowane kalendarium?

Należy wiedzieć, że firmowy kalendarz trójdzielny z indywidualnym kalendarium wygląda dużo ciekawiej. Element ten podnosi walory plastyczne produktu. Pragniemy podkreślić, że tworząc indywidualne wielokolorowe kalendarium, można jednocześnie dopasować je do wizerunku całego kalendarza i zarazem do wizerunku danej firmy. Bez wątpienia dopasowane kalendarium sprawia, że trójdzielny kalendarz staje się automatycznie bardziej ekskluzywnym, eleganckim produktem klasy premium. To w taki gadżet chcą zaopatrzyć się wszyscy, którzy mają do tego okazję. Z uwagi na to, że wielu ludzi zamawia kalendarze trójdzielne na rok 2025 ze zwykłym standardowym kalendarium, produkty z indywidualnym wykończeniem są bardziej charakterystyczne, wyjątkowe, rzucają się w oczy. Inowrocław, Bydgoszcz – w tych i innych miastach mamy coraz więcej zamówień na kalendarz z indywidualnym kalendarium.

format kalendarza trójdzielnego
zdjęcia do kalendarza trójdzielnego

Czy muszę mieć swoje zdjęcia do kalendarza ściennego?

Wielu klientów pyta, czy zamawiając na rok 2025 kalendarz firmowy trójdzielny, muszą mieć własne zdjęcia. Otóż nie ma takiej potrzeby, ponieważ mamy bank zdjęć reklamowych, wśród których można znaleźć zdjęcia w bardzo szerokim zakresie tematycznym. Gromadzimy je od wielu lat. Nawet jeżeli klient zdecyduje się na personalizowane, eleganckie wykończenie kalendarza, możemy wykorzystać zdjęcia z naszego archiwum, gdyż są na tyle różnorodne i jest ich tak dużo, że każdy bez problemu może wybrać dla siebie inne niż wszyscy. Wzbogacając swój kalendarz trójdzielny gotowymi zdjęciami zmniejsza się koszt wykonania tego produktu, będziemy mieli tańszy finalnie produkt. Pragniemy podkreślić, że mamy zdjęcia z licencją do wykorzystania w pracach reklamowych. Jeżeli klient zdecyduje się na własne fotografie możemy je bez problemu opracować graficznie, odpowiednio przygotować, tak by powstały kalendarz był estetyczny i elegancki. Coraz częściej tworzymy kalendarze trójdzielne ścienne z kolażem zdjęć. Wówczas przedmiot ten jest atrakcyjniejszy.

Jakie kalendarze trójdzielne z zegarem wybrać?

Warto dopłacić i inwestować na kolejny 2025 rok w kalendarze trójdzielne z zegarem czy nie? Czy takie produkty są dużo droższe? A może lepiej wybrać prosty tani kalendarz o standardowym wykończeniu bez charakterystycznych dodatków? Takie pytania zadają nam klienci. Otóż kalendarz trójdzielny z zegarem jest bardziej funkcjonalny, służy w szerszym zakresie. Zegar wmontowany w grafikę główki kalendarza współgra z projektem wizualnym całego produktu reklamowego. Każdy też chyba przyzna, że organizery z grafiką firmową i zegarem są chętnie użytkowane i przede wszystkim wieszane w pomieszczeniach biurowych i innych wnętrzach. Dzięki temu stanowią wyjątkowo skuteczną reklamę firmy przez okrągły rok 2025. Zdarza się nawet, że kalendarze trójdzielne firmowe z zegarem wiszą na ścianie dłużej niż rok, gdyż wciąż są praktycznym gadżetem. W ostatnim czasie mamy coraz więcej zamówień na ten produkt.

kalendarze z zegarem
cena kalendarza trójdzielnego

Trójdzielny kalendarz 2025 - co wpływa na cenę końcową?

Zastanawiasz się, dlaczego jedne kalendarze trójdzielne dla firmy 2025 są tańsze inne droższe? Skąd ta różnica w cenie? Zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest sposób wykonania terminarza, jego jakość i parametry materiałów. Cenę podnosi ciekawy projekt graficzny terminarza. Choć cena będzie wyższa, warto zdecydować się na indywidualne, oryginalne opracowanie graficzne. Ładne kalendarze trójdzielne ścienne często są chętnie wieszane i użytkowane nawet dłużej niż tylko przez 365 dni w roku. Im gorsza będzie jakość tego produktu, tym niższa będzie automatycznie jego cena. Nie warto natomiast korzystać z tanich rozwiązań w tym zakresie. Warto postawić na materiały wysokiej jakości i odpowiednie uszlachetnienia – pokrycie wybranych elementów lakierem UV, wytłoczenie elementów folią metalizowaną. Wpływ na cenę ma również końcowa ilość wydruku.

W jaki sposób można wyróżnić nasz kalendarz trójdzielny z logo?

Sposobów na wyróżnienie ściennego terminarza jest wiele, a wybór metod zależy właściwie od indywidualnych potrzeb klienta i jego oczekiwań względem efektu końcowego. Niewątpliwie firmowy kalendarz trójdzielny może być fantastycznym upominkiem reklamowym dla klientów, który zwykle działa przez cały rok. Dlatego nie ma sensu tworzyć go w taki sposób, który nie przyciągnąłby uwagi odbiorców. Wyróżnić ten firmowy gadżet może logo umieszczone w widocznym miejscu albo charakterystyczny dla firmy kolor. Elementem wyróżniającym niewątpliwie będzie firmowe zdjęcie. Proponujemy też zastosowanie mechanizmu zegara, dzięki któremu trójdzielny kalendarz reklamowy będzie funkcjonalniejszy i przydatny jeszcze bardziej i częściej niż kiedykolwiek. Takie firmowe gadżety na 2025 cieszą się dziś popularnością, choć ze względu na wyższą cenę, nie wszyscy decydują się na ten wybór.

jak wyróżnić kalendarze trójdzielny
opakowanie dla kalendarza trójdzielnego

Jakie wybrać opakowanie do kalendarza trójdzielnego?

Wybór elementów wykończenia produktu to nie wszystko. Trzeba również zastanowić się nad opakowaniem. Przy tym należy wziąć pod uwagę sposób dystrybucji do klientów. Jeśli na przykład kalendarze trójdzielne 2025 będą wręczane osobiście, warto rozważyć wybór kartonowego opakowania lub papierowego. Na każdym z nich można umieścić firmowe logo. Jeżeli będą wysyłane, dobrze jest zapakować je w folię termokurczliwą lub woreczek foliowy, a następnie w opakowanie wzmocnione. Dzięki temu zawartość nie ucierpi w czasie transportu, nie zostanie uszkodzona. Należy pamiętać, że takie opakowanie ma szerokie zastosowanie. Ma przede wszystkim chronić kalendarze trójdzielne firmowe, a także tworzyć z zawartością elegancki podarunek. Bez względu na to, czy będzie wręczany pracownikom, czy klientom, warto, by był tak właśnie zapakowany.

Reklamowy kalendarz trójdzielny dla firmy a czterodzielny?

To, czy firma zamówi kalendarz trójdzielny reklamowy, czy czterodzielny, tak naprawdę zależy od tego, jakie kto ma oczekiwania i potrzeby względem tego produktu. Jednym podobają się trójdzielne, innym czterodzielne, a jeszcze inni wolą na przykład książkowe. Tak naprawdę zawsze staramy się, aby nasze wyroby były praktycznie i ładne. By też wyróżniały się od ogólnodostępnych terminarzy. Jednak wybór to sprawa indywidualna i każdy może mieć swoje potrzeby. Terminarz z 4 kalendariami to miesiąc poprzedni, aktualny i dwa następne. Z 3 kalendariami to z kolei miesiąc poprzedni, aktualny i przyszły. Jeśli ktoś lubi plany długoterminowe, ten pierwszy może być lepszym wyborem. Musi tylko pamiętać, że zajmie on nieco więcej miejsca na ścianie. Dlatego najczęściej wybierane to są kalendarze trojdzielne dla firm.

kalendarze czterodzielne dla firmy
projekt dla kalendarza trójdzielnego

Kalendarz z indywidualnym projektem a projekt szablonowy

Kalendarz trójdzielny z logo firmy może być wykonany w sposób szablonowy albo indywidualny. Indywidualny to zupełnie autorski projekt graficzny, gdzie każdy element może być umieszczony w dowolnej części tego gadżetu. Nad projektem pracuje profesjonalny grafik, który z powodzeniem realizuje nawet najśmielsze oczekiwania wizualne swoich klientów. W swojej pracy wykorzystuje zdjęcia przesłane przez zamawiającego, posługuje się kolorami jego firmy, a na życzenie nawet tworzy indywidualny projekt kalendarium. Szablonowe kalendarze trójdzielne na ścianę to takie, które mogą się powtarzać. Często spotyka się je w sklepach. Nie mają w sobie nic szczególnego, co przyciągnęłoby uwagę odbiorców. Nie są więc tak interesujące. Co prawda są tańsze, bo to naprawdę prosty projekt, ale to by było na tyle z korzyści inwestowania w tego rodzaju rozwiązanie.

DODATKI DO KALENDARZY TRÓJDZIELNYCHWykonujemy przeróżne kalendarze trójdzielne. Aby stały się funkcjonalnym i ciekawym gadżetem reklamowym, wzbogacamy je licznymi dodatkami. Jakimi? To zależy od zamawiającego. Lakier selektywny, tłoczenia wykonywane folią metalizowaną, autorskie kalendarium, zegar – te i inne dodatki oferujemy naszym klientom. Proponujemy także indywidualny projekt kalendarza. Wykonujemy je na zamówienie we własnym studiu graficznym.

Indywidualny rozmiar kalendarza
Indywidualny rozmiar kalendarza
U nas kalendarz trójdzielny może mieć zupełnie niestandardowy wymiar, a nawet kształt. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby kalendarz trójdzielny 2025 spełniał najśmielsze oczekiwania zamawiającego.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Zdajemy sobie sprawę, że tylko oryginalny kalendarz trójdzielny na 2025 rok może być skuteczną reklamą. Dlatego oferujemy oryginalną, indywidualną grafikę reklamową. Grafikę – reklamę firmową – możemy zamieścić na główce i pleckach.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Dbamy o to, aby każdy kalendarz trójdzielny indywidualny był jak najbardziej dopasowany do oczekiwań zamawiającego. Oferujemy więc autorskie kalendarium. Mamy własne studio graficzne, w którym oryginalne projekty.
Główka płaska i wypukła
Główka płaska i wypukła
Każdy kalendarz trójdzielny na zamówienie możemy wykonać z główką płaską lub wypukłą (kaszerowaną). Możemy wykonać kalendarz trójdzielny 2025 ze zdjęciami lub z inną grafiką. Wszystko wedle zamówienia klienta.
Główka kalendarza z zegarem

Główka kalendarza z zegarem

Możemy wykonać kalendarz trójdzielny z własnymi zdjęciami, kalendarz trójdzielny z logo firmy, a także kalendarz trójdzielny firmowy z zegarem. Mocujemy w nim mechanizm na baterie. Dzięki temu kalendarz trójdzielny ścienny wygląda ciekawiej.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Każdy kalendarz trójdzielny dla firmy może być wzbogacony licznymi zdjęciami. Zachęcamy do wyboru zdjęć z naszej kolekcji. Mamy zdjęcia swoim zakresem obejmujące przeróżne tematy. Każdy znajdzie dla siebie idealne fotografie.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Każdy kalendarz trójdzielny na rok 2025 personalizowany i klasyczny możemy wykończyć na różne sposoby. Oferujemy pokrycie główki folią matową lub w wersji połysk. Poza tym kryjemy kalendarz folią soft touch lub strukturalną.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Kalendarz trójdzielny możemy pokryć lakierem punktowym UV. Tym sposobem wyszczególniamy określone miejsca. Dzięki temu cały produkt reklamowy staje się oryginalny i elegancki. Pełni funkcję skutecznej reklamy dla firmy na cały rok.
Kalendarz spiralowany

Kalendarz spiralowany

Poszczególne kartki kalendarza trójdzielnego łączymy na różne sposoby. Często robimy to za pomocą specjalnej spirali. Dzięki temu kalendarz jest nie tylko solidny i wytrzymały, ale również ciekawie wygląda. Oferujemy spiralę w kolorze srebra, bieli, czerni i miedzi.
Hot stamping
Hot stamping
Oferujemy pokrycie wybranych elementów kalendarza 2025 specjalną folią metalizowaną. Wybór kolorów jest duży i zależy od zamawiającego. Dzięki temu powstały kalendarz firmowy indywidualny wygląda elegancko i zyskuje na jakości.
Okienka do kalendarza
Okienka do kalendarza
Na zamówienie klienta możemy wykonać okienka do kalendarza indywidualnego w dowolnym kolorze i rozmiarze, pasującym do wielkości czcionki zaprojektowanego kalendarium. Umożliwiamy też wybór mocowania okienka.
Koperty do kalendarza

Koperty do kalendarza

Oferujemy same kalendarze ścienne, jak i koperty przeznaczone do ich pakowania. Mamy koperty wysyłkowe i prezentowe. Na kopertach w razie potrzeby wykonujemy nadruk firmowy, najczęściej jest to logo firmy.