Kalendarze biurkowe stojące 2021

/images/ikony/stojace.svg

KALENDARZE BIURKOWE STOJĄCE
NA 2021 TO CAŁOROCZNA REKLAMA NA BIURKUPiramidka, to tradycyjny kalendarz biurkowy typu stojaczek. Jest on bardzo popularnym gadżetem promocyjnym ze względu na swoje niewielki rozmiar, przez co znajdziemy dla niego miejsce nawet na najmniejszych biurkach. Kalendarz biurkowy dla firmy łączony jest dzięki spirali, a odpowiedniej wielkości kalendarium zostawia dużą powierzchnię reklamową. Jest to idealne miejsce na promowanie własnej firmy. Klienci zwykle umieszczają tam zdjęcia bądź fotografie z naszego archiwum. Wkomponowujemy dane firmy oraz logo dla szybszego i łatwiejszego kontaktu z naszym klientem. Kalendarz jest aktualny przez cały rok i tyle czasu będzie stanowił idealną wizytówkę Twojej firmy!

Kalendarz biurkowy stojący montowany jest na spirali. Możemy wybrać typ firmowy z wyrywaniem bloczka z kalendarium bądź takim gdzie kalendarium zostało nadrukowane na stojaczku.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2021 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze biurkowe 2021

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Podkład
Format: 23 x 15 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Kalendarium
Format: 10 x 11 cm
Materiał: papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy

Kalendarze biurkowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI
Kalendarz biurkowy “stojaczek” dla firm, dzięki odpowiedniej wielkości całorocznego kalendarium posiada dużą powierzchnię reklamową.
/images/ikony/02.svg
SKUTECZNE NARZĘDZIE MARKETINGU
Kalendarz biurkowy stojący to idealna forma reklamy dla każdej firmy przez 365 dni w roku. Produkujemy je w niewielkich rozmiarach co czyni je idealnym upominkiem dla kontrahentów. Ten terminarz reklamowy jest skutecznym instrumentem marketingowym.
/images/ikony/03.svg
ESTETYKA I SOLIDNOŚĆ WYKONANIA
Produkując nasze kalendarze biurkowe dokładamy wszelkich starań by jakość ich wykonania była jak najwyższa. Dzięki temu zadawalamy nawet najbardziej wymagających klientów. Użyte przez nas materiały, wyróżniają nas na tle konkurencji wysoką jakością kalendarza biurkowego.
/images/ikony/04.svg
NIEPOWTARZALNOŚĆ WIZERUNKU
Każde zlecenie na kalendarz biurkowy traktujemy jako indywidualny projekt wizualny, opierając się na nowo zdobytej wiedzy. Nasze projekty są innowacyjne, a swoją szatą graficzną zaskakujemy oczekiwania naszych klientów.

DODATKI DO KALENDARZY BIURKOWYCH STOJĄCYCHOd jakiegoś czasu kalendarz na biurko jest produktem chętnie zamawianym przez naszych klientów. W celu unowocześnienia go i uatrakcyjnienia proponujemy klientom liczne dodatki. Możemy wykonać kalendarz w indywidualnym rozmiarze, z indywidualną grafiką, z autorskim kalendarium, wyróżniający się oryginalnym wykończeniem. Mamy też wiele innych ciekawych dodatków. Zapraszamy do poznania wszystkich i wyboru tych, które pozwolą stworzyć ciekawy gadżet reklamowy.

Indywidualny rozmiar kalendarza
Indywidualny rozmiar kalendarza
Oferujemy kalendarz biurkowy stojący w dowolnym rozmiarze. Standardowy rozmiar kalendarza to a5. Jednak nasi klienci bywają bardzo pomysłowi. Dajemy im wobec tego możliwość zamówienia kalendarza 2021 o dowolnym formacie.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Każdy gadżet biurkowy może być inny, może mieć inną, indywidualną grafikę. Dzięki temu staje się oryginalnym gadżetem reklamowym. Taki kalendarz piramidka z własnymi zdjęciami doskonale wygląda i jest skuteczną reklamą.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Wbrew pozorom kalendarz stojaczek może mieć autorskie kalendarium. W tym miejscu możemy wykonać grafikę, która będzie jednocześnie skuteczną reklamą firmy. Mamy wiele możliwości, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania klienta.
Kalendarze z piórnikiem

Kalendarze z piórnikiem

Możemy wykonać kalendarz na biurko 2021 z piórnikiem. Piórnik tworzymy z drewna, a następnie oklejamy go grafiką reklamową. Tym sposobem nasz wyrób staje się skutecznym gadżetem reklamowym i produktem informacyjnym.
Spiralowanie
Spiralowanie
Tworząc kalendarz biurkowy spiralowany dobieramy spiralę odpowiedniego rodzaju i koloru. Taki kalendarz biurkowy na spirali stanowi dobrą powierzchnie pod reklamę i jest skuteczną reklamą firmy.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Aby kalendarz biurkowy indywidualny na rok 2021 był ciekawszy i elegancki, proponujemy wykończyć go folią matową lub połysk. Na specjalne zamówienie możemy też pokryć jego powierzchnię folią soft touch.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Ciekawym sposobem wykończenia kalendarza jest pokrycie poszczególnych jego elementów specjalnym lakierem UV. Dzięki temu punkty te mocno się wyróżniają i przyciągają uwagę. Sam produkt na biurko wydaje się ekskluzywny.
Hot stamping
Hot stamping
Wykonując kalendarz biurkowy ze zdjęciem oferujemy wykończenie folią metalizowaną. W ten sposób można wykonać logo lub inne hasła firmowe. Wówczas gadżet na biurko ze zdjęciami nabiera zupełnie nowego wymiaru.
Tłoczenie znaku
Tłoczenie znaku
Warto pamiętać, że kalendarz piramidka indywidualny na rok 2021 jest tylko wtedy, kiedy doda się do niego efektowne dodatki. Takim jest tłoczenie znaku. Oferujemy tłoczenie logo i innych elementów. 
Wykrawanie kształtu
Wykrawanie kształtu
Z racji tego, iż oferujemy kalendarz biurkowy na zamówienie, proponujemy klientom także usługę wykrawania kształtu. Jesteśmy w stanie wykonać go w dowolnym kształcie, co ma uczynić go oryginalnym i indywidualnym.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Każdy kalendarz biurkowy firmowy może być inny. Możemy dodać do niego dowolne zdjęcia. Często wykorzystujemy zdjęcia przekazane przez klientów, ale i własne. Mamy ich bardzo dużo, wszystkie w najwyższej jakości.
Opakowanie kalendarza

Opakowanie kalendarza

Wykonany kalendarz na biurko dla firmy możemy umieścić w specjalnym opakowaniu. Na rok 2021 tworzymy standardowe kartonowe koperty i koperty z logo firmy pod indywidualne zamówienie.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Przed zleceniem firmie produkcji kalendarza stojącego jest szereg pytań i wątpliwości. Przeczytajcie nasze odpowiedzi w celu rozwiania wszelkich wątpliwości. W razie dodatkowych pytań skontaktujcie się z nami.

Czy wykonujecie projekt kalendarza biurkowego?

Projektowaniem kalendarza biurkowego typu piramidka na spirali zajmujemy się blisko od 20 lat. Nasze własne zaplecze graficzne tworzy kreatywne, nietuzinkowe i praktyczne kalendarze stojaczki. Dzięki naszym materiałom reklamowym wyróżnicie się na tle konkurencji, a Państwa firma zostanie dobrze zapamiętana.

Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Oczywiście możecie Państwo dostarczyć nam swój projekt graficzny. Prosimy zwrócić jednak uwagę, by firmowy kalendarz stojaczek był wykonany zgodnie z naszymi wytycznymi i na określonym szablonie. Fotografie wykorzystane przy produkcji powinny być dobrej jakości oraz rozdzielczości. Po zaakceptowaniu przez nas projektu graficznego od klienta, przystępujemy do druku terminarza biurkowego.

W jaki sposób dostarczacie kalendarz biurkowy?
Wszystko zależy od wielkości zamówienia. Mniejszą ilość firmowego kalendarza biurkowego pakujemy w kartony odpowiednio je zabezpieczające. Duże zamówienia kalendarzy stojaczków ładujemy na palety. Każdy sposób prawidłowo zabezpiecza kalendarze biurkowe i optymalizuje koszty by były jak najmniejsze.

Ile projektów kalendarza biurkowego otrzymam?

Naszym standardem są 2-3 propozycje projektów na kalendarz typu stojaczek lub piramidka. Starając się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, możemy ustalić inną liczbę projektów kalendarza stojaczek. Kolejnym etapem prac jest wprowadzenie poprawek zgodnie z uwagami naszego klienta, a na samym końcu przekazujemy gotowy projekt zamówienia do drukarni.

Czy macie zdjęcia do kalendarza biurkowego?

Przez prawie 20 lat działalności stworzyliśmy bardzo obszerne archiwum zdjęć, w którym znajdziecie fotografie niemalże z każdej tematyki. Możemy również przygotować indywidualną sesję zdjęciową na potrzeby projektu do kalendarza spiralnego biurkowego. .

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy biurkowych?

Od blisko 20 lat zajmujemy się projektowaniem materiałów reklamowych. W naszym studio projektowym pracujemy nad kalendarzem biurkowym spiralowany, który wyróżni Państwa na tle konkurencji. Nasze prace charakteryzują się trwałością, wysoką jakością, praktycznością oraz dostosowaniem projektu by spełniał założenia marketingowo-reklamowe.

Jaki jest termin wykonania kalendarza biurkowego na spirali?

Terminarze biurkowe wykonujemy w ciągu 4-6 dni roboczych. W “sezonie” czas oczekiwania na firmowe kalendarze biurkowe na spirali może się znacznie wydłużyć ze względu na wzmożoną pracę grafików oraz działu produkcyjnego. Nie możemy przyspieszyć żadnego etapu, gdyż zależy nam na produktach wysokiej jakości.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz?

Nasza firma kompleksowo podchodzi do oferowanych usług produkcji kalendarzy. Przez ostatnie 20 lat zamówienie zaczynaliśmy realizować od przyjęcia wytycznych odnośnie profesjonalnego projektu graficznego, przez wydruk i dostawę we wskazane miejsce kalendarzy biurkowych. Nasz dział graficzny zaplanuje projekt graficzny, a dział produkcyjny go wydrukuje, a później dostarczy.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2021?

Szukając funkcjonalnego gadżetu reklamowego przez cały rok, powinniście zwrócić uwagę na nasze kalendarze biurkowe. Są niezwykle praktyczne, a dzięki małemu rozmiarowi, zmieszczą się na każde biurko. Posiadamy szeroką ofertę kalendarzy dla firm na biurko na spirali bądź klejonych. Terminarz może być tygodniowy bądź miesięczny - wybór należy do naszego klienta. Na górze kalendarza firmowego znajduje się miejsce na reklamę klienta wraz wkomponowanym logo i danymi kontaktowymi.