Zapytanie ofertowe

Chcielibyśmy poznać Twoje potrzeby i oczekiwania, tak aby móc zaoferować najlepsze z możliwych rozwiązań. Prosimy o skorzystanie z poniższego formularza zapytania lub też wysłanie do nas bezpośrednio email na adres biuro@aldo-kalendarze.pl
Image
Wybierz kalendarz w 4 prostych krokach
Wybierz kalendarz w 4 krokach
strzałeczka
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Dane kontaktowe
Wpisz imię i nazwisko
Wpisz nawę firmy
Nieprawidłowe dane
Wpisz prawidłowy numer telefonu
Wpisz prawidłowy adres e-mail
Zaznacz pole
Nie zaznaczono pola
Profesjonalny projekt kalendarza?
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.

Potrzebujesz kalendarza dla swojej firmy?

Od blisko 20 lat realizujemy indywidualne zamówienia na kalendarze reklamowe dla firm. Posiadamy szeroki wybór terminarzy, choć najczęściej wybieranym wzorem jest kalendarz trójdzielny. Równie praktyczny jest kalendarz książkowy - oba idealne jako gadżet reklamowy. Napisz do nas, jaki rodzaj Cię najbardziej interesuje, a przedstawimy Tobie nasze rozwiązania na kalendarze.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Jeśli nie jesteś pewien, który rodzaj kalendarza jest dla Ciebie najlepszy (trójdzielny, książkowy, ścienny) to odpowiedzi na najczęstsze pytania znajdziesz poniżej. Jak nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, napisz do nas w wiadomości prywatnej. Kalendarz to nie tylko cena i rozmiar, a przede wszystkim grafika i wnętrze.

Jaka jest finalna cena kalendarza trójdzielnego i od czego ona zależy?

Cena kalendarzy trójdzielnych mogą być bardzo zróżnicowana. Finalnie cena kalendarza trójdzielnego zależna jest od użytych materiałów poligraficznych, indywidualności zamówienia, wymiarów kalendarza oraz wszelkich uszlachetnień. Różnica w kosztach polega przede wszystkim na materiałach, nasza praca jest wyceniana w ten sam sposób.

Jaka jest cena wykonania kalendarza plakatowego?

Koszt wykonania każdego materiału reklamowego jest zależny od wielu czynników. Najważniejszymi parametrami przy określeniu ceny kalendarza plakatowego są ilość zamówionych sztuk oraz ich wielkość. Dalej mamy chociażby użyte materiały, szczegółowe parametry kalendarza plakatowego czy uszlachetnienia wykorzystane przy produkcji materiału reklamowego.

Posiadacie tanie kalendarze ze zdjęciami?

Nasza firma stawia sobie wysoko poprzeczkę, stąd staramy się realizować zamówienia w sposób ambitny przygotowując ciekawe i kreatywne projekty graficzne. Natomiast, gdy naszego klienta ogranicza budżet, staramy się dojść z nim do porozumienia w kwestii projektu, proponując tanie kalendarze ze zdjęciem bądź tanie kalendarze z logiem. Każdy znajdzie u nas swój materiał reklamowy.
Jak wykonać tanie kalendarze firmowe niewielkim kosztem?
Wśród naszej bogate oferty znajdą się tanie kalendarze reklamowe, jednakże ich jakość nie jest już tak wysoka. Wynika to z użycia tańszych materiałów. Pewnych kwestii przy produkcji kalendarza ściennego trójdzielnego nie jesteśmy w stanie pominąć, pewnych etapów produkcji, stąd szukamy tańszych surowców czy rezygnujemy z części pomysłu, który w realizacji byłby drogi. Tanie kalendarze książkowe są przez nas realizowane przy użyciu tańszych surowców.

Można negocjować cenę kalendarzy?

Podając Państwu kwotę za zamówienie jest to kwota zamykająca, uwzględniająca wszystkie Państwa oczekiwania. Jeśli jednak finalna cena za materiały reklamowe jest dla Was zbyt wysoka czy nieatrakcyjna, postaramy się zoptymalizować koszty bądź zmniejszyć ilość uszlachetnień, oba te czynniki mają duże znaczenie na wycenienie kalendarza. Zawsze możemy wykonać tani projekt kalendarza.

Jaka jest cena wyprodukowania kalendarza jednodzielnego?

Na finalną cenę kalendarza jednodzielnego składa się bardzo wiele składowych. Głównym czynnikiem są parametry, jakie wybierzemy przy projekcie: wielkość danego terminarza/organizera, użyty rodzaj materiałów, metoda, jaką został wykonany czy dodatkowe uszlachetnienia. Ważną składową jest również ilość zamawianych produktów reklamowych. Im więcej tego samego kalendarza jednodzielnego wydrukujemy i wydamy tym niższa będzie cena.

Posiadacie cennik kalendarzy trójdzielnych?

Wszystkie nasze projekty są indywidualnie rozpatrywane, tak samo jak cennik. Nie posiadamy jednego cennika dla kalendarzy trójdzielnych czy kalendarzy ściennych. Kalendarz trójdzielny to nie tylko sam projekt, ale również użyte materiały, wykorzystane uszlachetnienia, wybór grafiki, jego wielkość oraz liczba zamówionych sztuk. Wycena zamówienia, jak sam projekt, traktujemy indywidualnie w zależności od Państwa oczekiwań.
Wykonujecie zamówienia na kalendarze indywidualne?
Głównymi naszymi projektami są kalendarze na zamówienie. Kalendarze indywidualne są projektowane wraz z klientem, jego oczekiwaniami i preferencjami. Bardzo duży wpływ na wybór modelu kalendarza ma jego cena. Nie chcemy powielać swoich wcześniejszych projektów stąd też nie korzystamy z gotowych rozwiązań. Każdy kalendarz indywidualny jest przygotowywany od podstaw, co wyróżnia nas na tle konkurencji.