Portfolio - kalendarz książkowy indywidualny

Zapraszamy do obejrzenia

naszych projektów - wybrane kalendarze książkowe indywidualne

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Wielu klientów zamawia u nas kalendarze książkowe z indywidualną grafiką, ale wcześniej zadają wiele pytań. Te najważniejsze zgromadziliśmy w jednym miejscu i na wszystkie udzieliliśmy odpowiedzi. Znajdziesz je poniżej. Masz inne pytanie? Pytaj śmiało, chętnie odpowiemy.

Wykonujecie kalendarze książkowe ze zdjęciem?

Wykonujemy kalendarze książkowe ze zdjęciem. W tego typu kalendarzach zwykle umieszczamy zdjęcie firmowe, a także grafikę reklamową. Przy tego typu projektach wykonanie jest możliwe przy zamówieniu min. 30 sztuk. Nie tylko zaprojektujemy taki kalendarz z własnym zdjęciem, ale również ten projekt zrealizujemy.

Jak długo trzeba czekać na kalendarz z nadrukiem?

Zawsze tworzymy kalendarze tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Natomiast standardowy czas wykonania zamówienia wynosi 4-5 tygodni. Czas ten oczywiście może się wydłużyć, jeżeli oczekiwania klienta będą większe lub gdy złoży zamówienie w szczycie sezonu. O terminie informujemy w czasie ustaleń szczegółów.

Wykonujecie na zlecenie kalendarze z własnym zdjęciem?

Wykonujemy kalendarze książkowe z własnym zdjęciem. Jeżeli ktoś nie ma swojego zdjęcia, ale zależy mu na zdjęciu z konkretnej tematyki. Mamy obszerną bazę fotografii. Okładkę drukujemy na kredzie, a następnie zabezpieczamy specjalną folią matową lub błysk. Podejmujemy się takich zleceń w ilości minimum 30 sztuk.
Jakie materiały muszę przekazać do wykonania kalendarza z nadrukiem?
Właściwie klient nie musi przesyłać nam żadnych materiałów do wykonania kalendarza. Firmowy kalendarz książkowy z nadrukiem to produkt z okładką, na której drukujemy grafikę reklamową. Możemy też wygrawerować grafikę na materiale. Klient może podesłać nam swoje logo, jeżeli chce, aby znalazło się na okładce lub inną konkretną grafikę. Jednak nie musi, gdyż sami jesteśmy w stanie coś zaproponować.
Można wykonać nadruk na okładce kalendarza?
Jak najbardziej istnieje możliwość wykonania nadruku na okładce kalendarza na rok 2021. Tworzymy je głównie na takich produktach jak kalendarze w oprawie skóropodobnej i kalendarze książkowe z indywidualną grafiką.
Czy kalendarz książkowy nadaje się na prezent?
Nasze kalendarze książkowe są tworzone z najlepszych materiałów, zgodnie z modą i z oczekiwaniami klienta. Każdy nasz kalendarz książkowy jest elegancki, a co za tym idzie, z powodzeniem nadaje się na prezent. Możemy wykonać kalendarz książkowy z oprawą ze skóry naturalnej z wygrawerowanym logo lub nadrukowanym zdjęciem. To uczyni go jeszcze ciekawszym terminarzem.
Wykonujecie też eleganckie kalendarze w skórzanej oprawie?
W ofercie mamy eleganckie kalendarze książkowe 2021, które wykonujemy w oprawie skórzanej. Dostarczamy klientom kalendarze w nowoczesnej formie, które nadają się na prezent. To oznacza, że dodajemy garbiki, okucia, wykonujemy złocenia brzegów kalendarza. W ten sposób nasze produkty są wyjątkowe.
Ile kosztuje kalendarz w oprawie skórzanej?
Kalendarze książkowe 2021 w oprawie skórzanej nie są tanie, biorąc pod uwagę wszystkie nasze wyroby. Cena zależy głównie od rodzaju materiałów. Nie możemy jednak podać konkretnej wyceny, gdyż ustalamy ją indywidualnie. Zależy też od ilości kalendarzy, ich sposobu wykończenia, od formatu.