Portfolio - kalendarz biurkowy stojący

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Kalendarze biurkowe – spirala, piramidki cieszą się w naszej ofercie coraz większą popularnością. Wielu klientów je zamawia, a wcześniej zadaje mnóstwo pytań. Te najczęściej zadawane znajdują się poniżej, wraz z odpowiedziami. Jeżeli masz inne pytanie, zadaj je, chętnie odpowiemy.

W jakich rozmiarach wykonujecie kalendarze na biurko stojące?

Kalendarze biurkowe stojące, czyli tak zwane kalendarze typu piramidka na biurko najczęściej wykonujemy w formacie a5. Z reguły klienci zamawiają u nas małe kalendarze 2021, ale tak naprawdę jesteśmy w stanie dostosować produkcję do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Wykonacie jeden kalendarz na biurko piramidka, czy jest jakaś minimalna ilość zamówienia?
Pojedynczych sztuk nie wykonujemy, ale wystarczy, że klient zamówi minimum 10 sztuk, a zrealizujemy jego zamówienie. Trzeba tylko pamiętać, że mniejsza ilość kalendarzy na rok 2021 to wyższy koszt. Im więcej sztuk zamawia klient, tym mniejsza jest cena jednostkowa.
Jesteście w stanie wykonać kalendarz 13-planszowy na spirali, ale w formie kalendarza na biurko?
Oprócz standardowych kalendarzy, wykonujemy też kalendarze niestandardowe. Możemy wykonać kalendarz 13-planszowy na spirali. Drukujemy je zwykle na papierze kredowym i całość spinamy spiralą.

Możecie wykonać kalendarz piramidkę z tygodniowym kalendarium?

Z uwagi na to, że tworzymy kalendarze na rok 2021 dla firm piramidki pod zamówienie, możemy wykonać dowolne kalendarium, zależnie od oczekiwań klienta. Możemy bez problemu wykonać tygodniowe kalendarium, jak też miesięczne czy jeszcze inne, indywidualnie zaprojektowane.
W jaki sposób umieszczacie kalendarium miesięczne? Macie jakieś określone miejsca?
Właściwie jesteśmy gotowi na realizację oczekiwań zamawiającego. Kalendarium możemy wykonać w różnych miejscach i w różny sposób. Wszystko zależy od tego, kto czego oczekuje. Na przykład kalendarium na kalendarz biurkowy piramidkę możemy wykonać w taki sposób, aby współgrał on z wizerunkiem firmy.
Ile czasu potrzebujecie na realizację kalendarzy biurowych stojących?
Właściwie kalendarze biurowe stojące wykonujemy od lat i mamy w tym duże doświadczenie. Dlatego produkcja zajmuje nam mało czasu. Standardowo kalendarz biurkowy na spirali czy typu piramidka tworzymy 5-10 dni roboczych. Jeżeli klient zamawia kalendarz w szczycie sezonu, czas realizacji jest dłuższy.

Wykonujecie kalendarze piramidki biurkowe stojące?

Jeżeli klient sobie życzy, możemy wykonać kalendarz biurkowy spiralowy albo tak zwany organizer stojący piramidka. Dla nas nie jest to problem. Natomiast trzeba mieć na uwadze to, że są to kalendarze nietypowe i ich realizacja zajmuje więcej czasu.

Ile kosztuje kalendarz biurkowy na spirali?

Nie ma jednej ceny, jeżeli chodzi o reklamowy kalendarz na biurko piramidka. Cena jest zależna od formatu, ilości zamawianych kalendarzy, sposobu wykończenia. Z reguły im więcej zamawianych jest kalendarzy, tym taniej można je kupić. Chodzi tu o cenę jednostkową.