Kalendarze reklamowe 2025

Sprawdź naszą aktualną ofertę na kalendarze reklamowe 2025

Budowanie odpowiedniego wizerunku Twojej firmy jest niezwykle trudne, dlatego warto by kojarzyła się ona z czymś miły. Idealnym przykładem są kalendarze reklamowe, które ponadto są świetnym narzędziem marketingowym. Klient korzysta z nich przez cały rok, ma obraz firmy przed oczami, korzystając z praktycznego i funkcjonalnego kalendarza ściennego czy planszowego. Bądź wśród firm, które powierzyły nam wykonanie swoich kalendarzy reklamowych i osiągnęły dzięki temu mierzalne korzyści.

Posiadamy szeroki wybór kalendarzy, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne

Najpopularniejszym produktem ściennym jest kalendarz trójdzielny. Możemy w prosty sposób zaplanować 3 miesiące działania, gdzie każdy w biurze będzie to widział, ponad to na główce jest duże miejsce na grafikę reklamową.

ZOBACZ
Kalendarze jednodzielne

Kalendarze jednodzielne

Kalendarze jednodzielne w swojej formie są minimalistyczne i nowoczesne zarazem. Są idealna alternatywą dla opcji trójdzielnych, gdy nie chcecie zajmować tak dużej powierzchni ściennej.


ZOBACZ
Kalendarze plakatowe

Kalendarze plakatowe

Kalendarz plakatowy to bardzo duża powierzchnia reklamowa do wykorzystania. Oprócz kalendarium znajdziemy miejsce na listę zadań czy notatki. Jest to świetny upominek dla naszych kontrahentów.

ZOBACZ
Kalendarze wieloplanszowe

Kalendarze wieloplanszowe

Kalendarze planszowe ścienne to synonim szyku i prestiżu. Idealnie łączy w sobie praktyczność z funkcją informacyjno-reklamową.ZOBACZ
Kalendarze biurkowe leżące

Kalendarze biurkowe leące

Kalendarze biurkowe leżące to praktyczny organizer przydatny na każdym biurku. Może być to fantastyczna reklama Twojej firmy w każdym biurze!


ZOBACZ
Kalendarze biurkowe stojące

Kalendarze biurkowe stojące

Niewielka wizytówka Twojej firmy na każdym biurku to podstawa dobrej reklamy. Kalendarze biurkowe stojące będą służyły przez cały rok.


ZOBACZ
Kalendarze książkowe klasyczne

Kalendarze książkowe klasyczne

Najczęściej wybieranym rodzajem terminarza na prezent jest kalendarz książkowy. Wynika to z jego funkcjonalności w pracy czy podczas służbowych wyjazdów.


ZOBACZ
Kalendarze książkowe indywidualne

Kalendarze książkowe indywidualne

Zwiększ prestiż swojej firmy oraz uznanie u kontrahentów przez nowoczesne i funkcjonalne kalendarze książkowe indywidualne. Najbardziej spersonalizowane organizery w naszej ofercie.

ZOBACZ
Image is not available
Wzornik kolorów
Linijka
Filiżanka kawy
Zielony ołówek
Pomarańczowy ołówek
Kalendarze - ręka
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.
Profesjonalny projekt kalendarza?
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

INTERESUJE CIĘ REALIZACJA KALENDARZA?

Chciałbyś poznać cenę kalendarza 2025 dla swojej firmy, napisz do nas…

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Zanim klient zdecyduje się na ścienny firmowy kalendarz na rok 2025, zadaje nam mnóstwo pytań. Ile kosztuje, jak długo trzeba czekać… Wszystkie najważniejsze zgromadziliśmy poniżej. Tam też można znaleźć odpowiedzi. Chętnie odpowiemy też na inne pytania.

Jeżeli chodzi o kalendarze ścienne, polecacie jakiś konkretny rodzaj?

Klienci najczęściej zamawiają kalendarz trójdzielny na rok 2025. Jednak równie chętnie kupują kalendarz dwudzielny. Nieco mniejszą popularnością cieszą się większe kalendarze. Chodzi tu o kalendarze plakatowe b1 czy a1. Jesteśmy w stanie wykonać też kalendarz w formacie oczekiwanym przez klienta.
Ile trzeba czekać na kalendarz planszowy?
Z reguły kalendarze planszowe produkujemy szybko. Czas realizacji zamówienia waha się w granicach 7-10 dni roboczych. Termin zakończenia produkcji może się jednak przesunąć, ponieważ zależy od indywidualnych oczekiwań klienta – od sposobu uszlachetnienia, wykończenia, wielkości, kształtu, ilości zamawianych kalendarzy itp.

W jaki sposób wysyłacie kalendarze ścienne plakatowe?

Zawsze dbamy o to, aby nasze wyroby dotarły do klienta w całości, bez najmniejszego uszczerbku. Wysyłamy je za pośrednictwem firmy kurierskiej. Umieszczamy je w kartonowych tubach. Gdy ilość kalendarzy jest większa, układamy je na palecie. Osoby zainteresowanie, kalendarze ścienne plakatowe i pozostałe mogą odebrać osobiście.

Jaki kalendarz na ścianę do biura będzie najlepszy - jaki format proponujecie?

Polecamy kalendarze ścienne trójdzielne i dwudzielne 2025. Chodzi o jak największe, możliwe do zawieszenia na ścianie. Dzięki temu można oznaczać na nich konkretne terminy. Na takim kalendarzu nie brakuje też powierzchni idealnej do zagospodarowania pod reklamę.
Można wykonać kalendarze ścienne ze zdjęciem?
Zazwyczaj kalendarze ścienne 2025 wykonujemy z materiałów dostarczonych przez klienta. Gdy zaś klient nie ma zdjęć, ale chce, aby grafika kalendarza była reklamowa i estetyczna, możemy zaproponować własne. Mamy mnóstwo zdjęć z różnych zakresów tematycznych. Oferujemy też sesje zdjęciowe produktów lub siedziby firmy.
Mogę liczyć na Wasz projekt na kalendarze planszowe - czy muszę wykonać samodzielnie?
Klient nie musi wykonywać projektów kalendarzy. Chyba, że chce. Mamy własne biuro projektowe i samodzielnie projektujemy kalendarze dla naszych klientów. Możemy więc bez problemu wykonać projekt na kalendarz planszowy zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego.

Ile kosztują kalendarze ścienne - chodzi mi o projekt i druk?

Nie możemy podać tu sztywnej wyceny. Klient zamawia u nas wydaje się standardowy produkt, kalendarze ścienne. Jednak tak naprawdę życzy sobie inne wykończenie, inny kształt, elementy graficzne. Wszystko to wpływa na ostateczną wycenę. O kosztach możemy porozmawiać dopiero w momencie złożenia zamówienia.
Który kalendarz reklamowy na ścianę jest praktyczny? Który najlepiej wybrać?
Wybór należy do klienta. Trudno powiedzieć, który kalendarz ścienny reklamowy będzie pasował dla konkretnej osoby. Chodzi o to, że wszystko zależy od jego funkcji, jakie ma spełniać. To najpopularniejszych należą kalendarze ścienne trójdzielne. Mają wyraźne kalendarium i dużą powierzchnię do wykorzystania pod reklamę.