Producent kalendarzy

Dopasowane kalendarze reklamowe

Spełniamy oczekiwania klientów w 100%, dlatego macie pewność, że Wasz kalendarz jest SZYTE NA MIARĘ…

Od kilkunastu lat tworzymy kreatywne materiały reklamowe dla firm. Każde zamówienie kalendarzy traktujemy indywidualnie i wynosimy z niego nowe doświadczenia. Na bieżąco aktualizujemy naszą wiedzę oraz podnosimy kwalifikacje, którymi wyróżniamy się na tle konkurencji.

Zespół Aldo to fantastyczny zespół specjalistów tworzących niesamowite projekty kalendarzy dla firm. Przez szkolenia podnoszą stale swoje kwalifikacje i poszerzają wiedzę odnośnie marketingu i reklamy. Wykonują kalendarze trójdzielne, plakatowe, biurkowe, książkowe, które są popularnym upominkiem dla klientów. Zespół Aldo wykazuje się nieszablonowym myśleniem co przekłada się na twórcze projekty kalendarzy. Produkowane przez nas kalendarze, to nie tylko gadżety, ale przedmioty towarzyszące w codziennym życiu, dzięki temu wzmacniają Państwa pozycję na rynku oraz zaistnieją w głowach osób postronnych.

Każdy z naszych projektów jest rozpatrywany indywidualnie, dzięki czemu otrzymujemy zaskakujące efekty naszej pracy.

 

Jesteśmy oryginalni w tym co robimy, dlatego nie znajdziecie dwóch identycznych projektów. Nasze projekty powstają po ocenie rynku, potrzeb klienta oraz oczekiwań względem gotowego produktu.

 

profesjonalne-kalendarze-producent.jpg

SKUTECZNA PRODUKCJA KALENDARZY...

Jako solidny producent kalendarzy, możesz liczyć na kompleksową produkcje kalendarzy reklamowych, na którą składa się doradztwo, projektowanie graficzne, druk kalendarza oraz dostarczenie gotowego produktu. Ponadto dysponujemy bogatym archiwum fotografii, które często przydaje się przy tworzeniu i produkcji kalendarzy reklamowych dla firm.

Profesjonalny projekt kalendarza?
Od kilkunastu lat projektujemy kalendarze dla firm.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Zawsze klienci przed złożeniem zamówienia na kalendarze trójdzielne zadają nam mnóstwo pytań. Na te najważniejsze, najczęściej zadawane odpowiedzieliśmy poniżej. Jeżeli zaś nie ma informacji, którymi jesteś zainteresowany, zadaj nam pytanie, a chętnie odpowiemy.

Ile muszę czekać na kalendarz trójdzielny z grafiką od momentu złożenia zamówienia?
Standardowy czas produkcji to 5-10 dni roboczych. Nie jest to jednak reguła, ponieważ zależy od momentu złożenia zamówienia, ilości zamawianych kalendarzy, sposobu ich wykonania i wykończenia. Czas realizacji podajemy przy składaniu zamówienia. Zawsze jednak staramy się tworzyć kalendarze 2025 w możliwie najkrótszym czasie.
Potrzebuję kalendarz z indywidualnym kalendarium. Jesteście w stanie taki wykonać?
Takie produkty reklamowe jak kalendarz z indywidualnym kalendarium wykonujemy od lat i dobrze się na nich znamy. Tworzymy je z najlepszych materiałów, zgodnie z najnowszymi trendami. Tego typu kalendarium wymaga nieco więcej pracy i zaangażowania. To może wpłynąć na czas realizacji zamówienia.
Ile oczekuje się na projekt kalendarzy trójdzielnych?
Termin realizacji zamówienia jest zależny od indywidualnych oczekiwań zamawiającego. Standardowo jest to 8-10 dni roboczych. Czasem wydłuża się, szczególnie, kiedy nowe zamówienie przyjmujemy w sezonie 2025. Sam projekt powstaje mniej więcej w ciągu 2-5 dni roboczych.
Z jakich materiałów tworzycie kalendarze trójdzielne?
Materiały, jakie stosujemy w produkcji dobieramy do zamówienia. Wszystko zależy od oczekiwań, czyli mówiąc wprost, od projektu kalendarza trójdzielnego. Podstawa to logo i zdjęcia. Czasem istniej potrzeba wykorzystania większej ilości zdjęć, ale wtedy możemy wykorzystać własne fotografie, których mamy dość sporo.
Tworząc kalendarz książkowy oferujecie też projekt?
Od lat zajmujemy się kompleksowym tworzeniem kalendarzy książkowych. To oznacza, że oferujemy zarówno projekt, jak i druk. Mamy własne studio projektowe, a w nim zatrudniamy najlepszych, doświadczonych grafików. Możemy dzięki temu projektować oryginalne, modne i ciekawe kalendarze książkowe.

Od dawna produkujecie kalendarze trójdzielne?

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji kalendarzy trójdzielnych, więc jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klientów. Cały czas dostajemy nowe zamówienia, w których możemy się wykazać wiedzą i talentem. Bez problemu doradzamy klientom przy wyborze zdjęć, czy tworzeniu grafiki kalendarza.

Macie w ofercie kalendarze trójdzielne z zegarem?

Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju kalendarzy. Podejmujemy się także nietypowych zamówień. Na życzenie klientów wykonujemy też kalendarze z zegarem. Oferujemy kalendarze z główką trójwymiarową. Mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie.

Marzy mi się kalendarz o indywidualnym kształcie, możecie taki wyprodukować?

Jako producent, jesteśmy w stanie stworzyć dowolny kalendarz na rok 2025  na zamówienie naszych klientów, także kalendarz o indywidualnym kształcie. Wystarczy, że klient szczegółowo opisze nam produkt, który chce u nas zamówić. Wykonamy projekt tak, aby zamawiający był w stu procentach zadowolony.