Portfolio - kalendarz jednodzielny

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Nie od dziś kalendarze jednodzielne na kolejny rok 2021 cieszą się popularnością. Klienci przed złożeniem zamówienia zadają mnóstwo pytań. Poniżej można znaleźć kilka z nich. Zapraszamy też do kontaktu, w celu pozyskania informacji, których w poniższych pytaniach i odpowiedziach brakuje.

Ile czasu produkujecie kalendarze jednodzielne, dowiem się zamówieniem?

Standardowy czas produkcji kalendarzy jednodzielnych to maksymalnie 7 dni roboczych. Jeżeli grafika jest bardziej skomplikowana, a klient oczekuje wielu dodatków, czas ten może się wydłużyć. Wówczas projektu i druk kalendarzu ściennych dla firm może trwać nieco dłużej. Dokładny termin podamy w czasie ustalania szczegółów.
Potrzebuję wykonać zdjęcia konkretnych produktów do kalendarza. Zajmujecie się tym?
Mamy bardzo dużą bazę gotowych zdjęć z różnych zakresów tematycznych. Jednak, jeżeli jest taka potrzeba, na 2021 rok możemy zorganizować sesję zdjęciową specjalnie na tę okoliczność. Koszt zdjęć jest ustalany indywidualnie. Klient otrzymuje od nas wysokiej jakości zdjęcia, gotowe do wykorzystania.
Macie w ofercie koperty do kalendarza dwudzielnego, można takie zamówić?

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko kalendarze dwudzielne i pozostałe rodzaje kalendarzy na rok 2021, ale również opakowania. Na kopercie możemy nadrukować oznaczenie firmowe, np. logo firmy. Koperty są projektowane specjalnie do konkretnego wymiaru kalendarza, dzięki czemu idealnie do niego pasują. Tworzymy je na zamówienie.

Możecie dla mnie stworzyć kalendarz dwudzielny ze zdjęciem?

Wykonujemy także kalendarze dwudzielne 2021 ze zdjęciem. Mamy profesjonalnie wyposażone studio graficzne, w którym pracują doświadczeni specjaliści. Najpierw wykonujemy projekt, a następnie produkcja. Wykorzystujemy zdjęcia własne, które możemy wykorzystujemy przy projektowaniu.

Który produkt wybrać – kalendarz dwudzielny, czy większy kalendarz czterodzielny?

Od jakiegoś czasu klienci chętnie zamawiają kalendarze dwudzielne. Jest to gadżet, który ma kalendarium przedstawiające aktualny miesiąc, a pod nim poprzedni i następny. Przy tym są tańsze. Jednak kalendarz czterodzielny 2021 wydaje się praktyczniejszy. Wybór powinien zależeć od indywidualnych oczekiwań.
Możecie na zlecenie wykonać kalendarz czterodzielny z główką 3D?
Na życzenie naszych klientów wykonujemy kalendarze czterodzielne. Aby wyróżniały się na tle konkurencyjnych produktów, proponujemy też dodatki w postaci główki 3D. Takie kalendarze to dla nas żaden problem. Możemy wykonać je w indywidualnym kształcie. Nasze wyroby są doskonałą reklamą i gadżetem, który współgra z wizerunkiem firmy.

Projekt i wydruk kalendarza czterodzielnego to jeden koszt?

Projekt i wydruk kalendarzy wyceniamy osobno. Nie wszyscy klienci zamawiają u nas projekt. Poza tym każde zamówienie jest inne, więc wszystko wymaga indywidualnej wyceny. Im więcej dodatków, tym kalendarze czterodzielne są droższe, zarówno projekt, jak i wydruk. Dzięki temu oferta na poszczególne usługi jest bardziej czytelna dla klienta.
Macie gotowe zdjęcia do kalendarzy ściennych?
Klienci często zamawiają u nas kalendarze ścienne 2021 ze zdjęciami. Nie wszyscy mają swoje zdjęcia. Niektórzy chcą specjalnie w tym celu je wykonać. Tym, którzy nie mają konkretnych oczekiwań, proponujemy nasze zdjęcia. Mamy obszerną bazę gotowych zdjęć z różnych obszarów tematycznych.