Kalendarze książkowe 2024

KALENDARZE KSIĄŻKOWE KLASYCZNE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE KLASYCZNE

WIZYTÓWKA TWOJEJ FIRMY NA ROK 2024

Każdy pracownik w firmie korzysta z kalendarza książkowego z logo ze względu na ich praktyczność. Najczęściej wybieranymi rodzajami jest dzienny A5 oraz tygodniowy A4. Wykorzystujemy w codziennej pracy w biurze, przy planowaniu działań, spotkań czy przebiegu konferencji. Kalendarze klastyczne książkowe to bardzo funkcjonalny upominek dla kontrahenta.

Warto mieć kalendarze książkowe firmy ze względu na możliwość ich dużej personalizacji. Możemy wybrać grafikę na okładkę z wkomponowanym logo, umieścić w wielu miejscach dane kontaktowe, wybrać strukturę kalendarium, załączyć wklejki reklamowe bądź tasiemkę z nadrukiem firmowym oraz wybrać elementy dekoracyjne, zaokrąglone narożniki, subtelne logo w formie znaku wodnego, papier o wybranej gramaturze.

Możemy zrealizować kalendarz na rok 2024 dopasowany do Twoich oczekiwań

Znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie

Kalendarze książkowe 2024

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Rozmiary
Kalendarze książkowe występują głównie w formatach: A6, A5, B5, A4 i innych
Oprawy
Oprawy z materiałów skóropodobnych, również kalendarze książkowe mogą mieć oprawę z skóry naturalnej
Personalizacja
Kalendarze książkowe indywidualizujemy poprzez: tłoczenie logo na okładce, wklejki i wyklejki reklamowe, wstążki z nadrukiem logo, przeszycia, garbiki, okucia narożników, złocenie i srebrzenie brzegów oraz ozdobne opakowania

Kalendarze książkowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
OZNAKOWANIE REKLAMOWE
Firmowy kalendarz książkowy posiada bardzo wiele możliwości jeśli chodzi o reklamę firmy. Mamy możliwość nadrukowania logo na wstążce, wykonania wypukłego logo na okładce, załączyć wklejki reklamowe czy w wielu miejscach wydrukować dane kontaktowe do firmy.
/images/ikony/02.svg
WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA
Kalendarz książkowy by mógł nam służyć cały rok powinien być solidnie wykonany. Produkując nasze kalendarze przykładamy do jakości wykonania szczególną uwagę, aby każdy nasz klient był zadowolony. Jest to również cecha, która nas wyróżnia na tle konkurencji.
/images/ikony/03.svg
SKUTECZNA REKLAMA
Organizery firmowe książkowe to bardzo dobra reklama ze względu na ilość nie nachalnego promowania klienta firmy w jednym miejscu. Mamy możliwość wykonania wypukłego logo, spersonalizowanej tasiemki czy graficznej okładki. Wszystko to wpływa pozytywne postrzeganie firmy klienta. Kalendarze książkowe dostępne są w rozmiarze A5 i A4, czyli najpopularniejszym.
/images/ikony/04.svg
TRZY WAŻNE FUNKCJE W JEDNYM KALENDARZU

Firmowe kalendarze książkowe mają za zadanie spełniać wiele funkcji jednocześnie. Są one notatnikami czy terminarzami codziennego użytku. Z tego powodu mają być praktycznym i funkcjonalnym gadżetem, który przez personalizację firmową pełnią rolę informacyjno-reklamową.

Jakie kalendarze książkowe wybrać dla firmy?

projekt okładki kalendarza

Czy projekt okładki kalendarza książkowego jest ważny?

Niektórzy klienci nie zwracają uwagi na okładkę zamawianego kalendarza książkowego. Popełnia w ten sposób błąd. Ciekawy projekt graficzny tego elementu to przede wszystkim interesująca promocja firmy przez długi czas. Poza tym kalendarz książkowy ze starannie indywidualnie opracowaną okładką doskonale się prezentuje. Tak więc inwestycja większych środków w lepszy wizerunek okładki się opłaca. Profesjonalnie zaprojektowane kalendarze książkowe z tłoczeniem logo lub grawerem to produkty, które będą dumnie reklamowały Twoją firmę. Projektując okładkę, można wykorzystać własne zdjęcia lub też zdjęcia z naszego archiwum. Oferujemy oryginalne projekty kalendarzy, które poza wysoką jakością, wyróżnia też rozsądna niska cena. Dla nas tworzenie projektów to sama przyjemność. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, dlatego oferujemy klientom to, czego potrzebuje i co współgra z obowiązującymi trendami. Chcesz zamówić kalendarz na rok 2024? Pamiętaj, że projekt wizualny jest ważny.

Firmowy kalendarz 2024 książkowy, grawer czy tłoczenie logo?

Zamawiane u nas kalendarze książkowe mogą mieć grawerowane lub tłoczone logo na okładce. Klienci pytają nas, które wybrać. Otóż przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że każdy rodzaj oznakowania wykonany na okładce organizera czy też w jego wnętrzu, jest bardzo dobrym rozwiązaniem, sposobem na zwiększenie rozpoznawalności firmy. Wybór pomiędzy grawerem a tłoczeniem zależy od zastosowanych materiałów, a także od efektu, jaki klient chce końcowo uzyskać. Grawerowane logo na skórzanej oprawie jest bardzo wyraźne i doskonale się prezentuje. Bez wątpienia kalendarze książkowe z logo firmy na okładce, czy to grawerowanym, czy tłoczonym, są prestiżowymi gadżetami i tym samym elegancką reklamą firmy. Dlatego warto tworzyć personalizowane modele w ten właśnie sposób. Dziś tego rodzaju terminarze zwane też artykułami reklamowymi widzi się na spotkaniach biznesowych i w wielu biurach. Nie spotyka się już standardowych kalendarzy na 2024, o uniwersalnym wykonaniu.

tłoczenie kalendarz książkowy
elegancki kalendarz książkowy

Co powinno wyróżniać elegancki skórzany kalendarz książkowy dla firmy?

Projektując książkowe kalendarze dla firm, powinno się zwrócić uwagę na dobór odpowiedniej jakości oprawy ze skóry naturalnej. Zamawiający najczęściej wybierają czarny kolor jako ten uniwersalny, jak mówią do wszystkiego pasuje. Trzeba natomiast pamiętać, że w naszej ofercie dostępne są różne kolory – brązowy, czerwony, niebieski, bordowy i inne wybarwienia skóry możemy wykonać. Wybór to zwykle kwestia osobistego gustu, choć powinno się dobierać go w taki sposób, aby współgrał z barwami dominującymi w przekazie firmy. Chcąc uzyskać eleganckie kalendarze książkowe reklamowe na rok 2024, warto również pomyśleć o dodatkowych elementach wykończeniowych, a jest ich całkiem sporo. Zaokrąglone narożniki, tłoczenie lub grawerowanie logo, przeszycie krawędzi ozdobną nicią, ciekawie wyglądająca gumka do zamykania czy kolorowa wstążka z personalizowanym nadrukiem – to tylko wybrane propozycje, na które warto się zdecydować. Tym sposobem można zyskać nietuzinkowy gadżet firmowy, który będzie się wyróżniał na tle innych kalendarzy.

Czy warto inwestować w tani kalendarz książkowy z nadrukiem firmowym?

Podejmując zamawienie na kalendarze książkowe personalizowane z nadrukiem firmowym, na pewno nie powinno się kierować tylko niską ceną. Ma ona duże znaczenie, ale to sposób wykończenia jest bardziej istotniejszy. Tanie kalendarze książkowe z zdjęciem są tworzone z materiałów gorszej jakości. Przez to wyrób ten ani dobrze wygląda, ani też dobrze służy. Wiadomo, że tani organizer wydaje się, być okazją cenową, ale jednocześnie wiążę się z gorszym opracowaniem graficznym, projektem. Zazwyczaj droższe, kalendarze 2024 z grafiką firmową to produkty lepszej jakości. W tym przypadku można liczyć na profesjonalny, indywidualnie przygotowany projekt, a także na wykonanie z użyciem wysokiej jakości surowców. Warto mieć na uwadze to, że ekskluzywne gadżety firmowe, kalendarze książkowe z grawerem wyższej klasy, są chętniej używane. Tak więc chcąc zmniejszyć koszty realizowanego zamówienia, lepiej zdecydować się na zakup większej ilości egzemplarzy, niż na tańsze wykonanie.

tani kalendarz książkowy
format kalendarza książkowego

Jaki format na personalizowany kalendarz książkowy wybrać – rozmiar a5 czy a4?

Oferujemy kalendarze 2024 z grafiką firmową i innymi dodatkami w formacie a5 i a4. Klienci pytają nas, jaki format najlepiej wybrać. Otóż format to rzecz potrzeb, indywidualnych upodobań i gustu odbiorcy. Wielu klientów decyduje się na kalendarze książkowe a5, ponieważ mniejszy organizer łatwiej jest przechować, np. w torebce, można też łatwiej go transportować. Zresztą tej wielkości ładnie się prezentuje. Jest nieduży, poręczny, wygodny w użyciu. Terminarze w tym formacie najczęściej są widywane na różnych spotkaniach biznesowych, czy też konferencjach firmowych. Jednak trzeba wziąć pod uwagę również to, że duży personalizowany kalendarz a4 książkowy też ma pewne zalety. Jedną z nich jest chociażby to, że zmieści się w nim dużo notatek. Duże strony można zadrukować większą ilością grafiki reklamowej. Często natomiast format ten jest postrzegany, jako typowo męski wyrób. Mniejszy kalendarz jest uniwersalniejszy. Może stąd wielu klientów decyduje się na organizery w wersji a5.

Jaki nakład kalendarza z grawerem logo jest opłacalny?

Jeżeli klient zamawia książkowe kalendarze dla swojej firmy o standardowym nadruku promocyjnym, to wówczas może zdecydować się nawet na kilkanaście sztuk. Takie zamówienie jesteśmy w stanie bez problemu zrealizować i to całkiem szybko. Wiadomo jednak, że często klienci mają nieco większe wymagania względem tego produktu. Chcą, aby ich organizer był wyjątkowy, wykonany w sposób zdecydowanie bardziej indywidualny. W takich sytuacjach proponujemy składanie zamówień na ilości rozpoczynające się od 50 sztuk. Chcąc przy tym zaoszczędzić, a może inaczej, nie wydać zbyt dużo, polecamy składanie zamówienia na znacznie większe, hurtowe ilości, od kilkuset sztuk. Wtedy cena jednostkowa produktu znacznie spadnie. Jeżeli projekt będzie wykonany ciekawie, a tylko takie mamy w swojej ofercie, to każda ilość tych artykułów rozejdzie się w zaskakująco szybkim tempie. Im więcej kalendarzy 2024 zamówi klient, tym lepiej, bo wpłynie to na zmniejszenie ceny, a reklama zyska większą moc.

nakład kalendarza książkowego
kalendarz książkowy z gumką

Elegancki kalendarz książkowy z gumką to bardzo praktyczne rozwiązanie

Zdawać by się mogło, że kalendarze książkowe z gumką, a może inaczej, gumka w tego typu produktach to zbędny dodatek. Tymczasem jest inaczej. Potwierdzają to chociażby osoby, które miały już okazję takie organizery notesy używać. Elastyczna gumka jest praktycznym zamknięciem. Poza tym odpowiednio dopasowana do całości sprawia, że gadżet ten wygląda całkiem nowocześnie i elegancko. Oferujemy kalendarze 2024 z odpowiednią grafiką firmową i indywidualnym wykończeniem, również z gumką w dowolnym kolorze. Proponujemy następujące kolory – czerwony, niebieski, zielony, żółty, czarny, szary i biały. Wybór koloru powinien zależeć głównie od koloru oprawy. Oczywiście gumka to nie jedyny sposób na indywidualne wykończenie tego wyrobu biurowego. Mamy całą masę ciekawych dodatków, które możemy zastosować w dowolnych kalendarzach. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Kiedy warto zamawiać organizer kalendarz książkowy w okazyjnej cenie?

W szczycie sezonu październik-listopad nie tylko czas oczekiwania na kalendarze książkowe z grawerem i innymi dodatkami jest dłuższy, ale i cena zazwyczaj bywa wyższa. Z uwagi na to, że wielu klientów pyta kiedy najlepiej je zamówić, aby nie przepłacić, podpowiadamy im, aby decydowali się na terminarze znacznie wcześniej. Dobry moment to na przykład wrzesień, a jeszcze lepszy, sierpień. Generalnie im wcześniej, tym lepiej, ponieważ można sporo zaoszczędzić i szybko otrzymać gotowy produkt na 2024 rok bez względu na oczekiwaną ilość. Wówczas klienci mogą liczyć na profesjonalne kalendarze książkowe z notesem, grawerem i innymi dodatkami, wykończone wedle życzenia. Mamy dużo czasu na to, aby przygotować klientom idealny projekt i z niczym nie musimy się spieszyć, bo przecież czasu do uzyskania gotowego produktu jest całkiem dużo. Klienci są bardziej cierpliwi, bo do końca roku jest jeszcze kilka miesięcy. Jako drukarnia kalendarzy książkowych mamy duże możliwości w zakresie produkcji tych właśnie wyrobów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

kalendarz książkowy organizer
personalizowany książkowy kalendarz

Producent proponuje personalizowane książkowe kalendarze dla firmy

Jako producent kalendarzy książkowych jesteśmy w stanie oferować klientom wyjątkowe produkty, wyróżniające się indywidualnym wykończeniem. Zapewniamy przeróżne formy personalizacji. Zachęcamy do wyboru tłoczenia logo czy grawerowania tego oznakowania. Proponujemy też sprawdzonej jakości oprawę z naturalnej skóry w dowolnym kolorze. Ponadto nasze kalendarze 2024 z grafiką firmową mogą posiadać również wytłoczone lub grawerowane imię i nazwisko. Proponujemy także inne dodatki jak – kolorowa gumka do zamykania, wielobarwna wstążka z personalizowanym nadrukiem, przeszycia ozdobną nicią. Jako drukarnia kalendarzy książkowych mamy wielu klientów na terenie całego kraju. Toruń, Bydgoszcz, Warszawa, Włocławek… - można wymieniać długo. Każdy ma zupełnie inne oczekiwania względem tego artykułu biurowego, każdy liczy na precyzyjne wykonanie i dobrą, przystępną cenę. Takie zamówienia jesteśmy w stanie zrealizować.

Chcę zamówić kalendarze książkowe dla firmy - czy muszę mieć zdjęcia?

Zamawiając kalendarze książkowe firmowe 2024, klient nie musi dostarczać własnych zdjęć, ponieważ mamy własne archiwum gotowych fotografii. Posiadamy zdjęcia wysokiej jakości, z bardzo szerokiego zakresu tematycznego. Chętnie doradzimy też i pomożemy dobrać najlepsze. Możemy bez problemu wykonać kolaż zdjęć, tworzący oryginalną i zarazem skuteczną reklamę dla firmy. Oczywiście, jeśli klient ma własne zdjęcia, bo wykonał je na potrzeby produkcji tego gadżetu promocyjnego bądź chce wykonać zdjęcia samodzielnie, może to zrobić. Ważne jest tylko to, aby zdjęcia te były wykonane według naszych wskazówek. Chodzi o to, aby kalendarz książkowy z logo firmy nie stracił atrakcyjnego wyglądu. Chcielibyśmy zaznaczyć, że organizacja sesji zdjęciowej na potrzeby danego projektu jest zdecydowanie bardziej kosztowna i mniej opłacalna, więc lepiej wybrać zdjęcia z archiwum gotowych fotografii.

kalendarz książkowy organizer
personalizowany książkowy kalendarz

Personalizacja kalendarzy książkowych - jakie mam możliwości?

Teraz kalendarze książkowe dla firm można personalizować na różne sposoby. Wszystko zależy od tego, jakie kto ma oczekiwania oraz na co konkretnie go stać. Bo każdy element indywidualizacji tego gadżetu wpływa na jego cenę końcową. Tego typu gadżety firmowe na 2024 rok można bez problemu dopasować do wizerunku firmy. Czasem wystarczy zamieścić logo w centralnej części okładki. W tym przypadku można zastosować grawer, tłoczenie, nadruk lub chromowanie. Niekiedy warto pokusić się o coś więcej. Indywidualny charakter tworzy grafika firmowa, którą można zastosować w różnych miejscach, zarówno na okładce, jak i wewnątrz. Warto też zwrócić uwagę na takie dodatki jak gumka z emblematem, wklejki reklamowe, wyklejki, czy nadruk logo na brzegach terminarza. Poza tym kalendarze książkowe reklamowe można umieścić w specjalnym opakowaniu, na przykład kartonowym z nadrukowanym logo.

Kiedy najlepiej zamawiać kalendarze książkowe z logo?

Tak naprawdę kalendarze książkowe na zamówienie wykonujemy przez cały rok. Jednak klienci pytają, kiedy najlepiej je zamówić, żeby zbyt długo nie czekać na gotowy produkt i też nie przepłacić. Jak wiadomo, zindywidualizowane kalendarze 2024 tworzy się zdecydowanie dłużej niż na przykład te proste, wykonane na podstawie szablonu. Każdy dodatek – gumka, wklejka reklamowa, wyklejka, gumka na długopis, wstążka z nadrukiem logo itd., wydłuża czas realizacji zamówienia. Najdłużej na zamówienie czeka się w okresie, kiedy mamy ich najwięcej, czyli w tak zwanym szczycie sezonu. Wówczas produkcja trwa często aż 10 tygodni. Poza sezonem skraca się on nawet o połowę. Szczyt ten to miesiące od września do grudnia. Zachęcamy, aby zamawiać kalendarze książkowe z logo firmy już w wakacje. Wtedy czas realizacji jest krótszy, a także cena jest niższa.

kalendarz książkowy organizer
personalizowany książkowy kalendarz

Kalendarze książkowe z logo 2024 - jaką oprawę wybrać?

Zanim ktokolwiek złoży zamówienie na kalendarz książkowy 2024, powinien na spokojnie przemyśleć kilka kwestii. Należy ustalić szczegóły co do rodzaju oprawy, stylu, jaki chce się uzyskać i wszelkich dodatków. Mamy bardzo duży wybór materiałów, z jakich tworzymy oprawy. Proponujemy oprawy ze skóry naturalnej i materiałów skóropodobnych, a także oprawy imitujące tkaniny lniane, płócienne, zamsz, welur, futro, drewno czy korek. Na uwagę niewątpliwie zasługują te materiały, które swoim wyglądem przypominają stal szczotkowaną lub metal z fakturą. Należy pamiętać, że wybór rodzaju oprawy kalendarza ksiazkowego czy materiału na tę oprawę determinuje sposób znakowania. Dlatego, jeśli ktoś ma specjalne oczekiwania względem tego znakowania, powinien wspomnieć o tym wykonawcy, by ten doradził, jaką teraz oprawę, jaki materiał można wybrać. Nie wszystkie oprawy nadają się do grawerowania albo tłoczenia na sucho.

Ekskluzywne kalendarze książkowe dla menadżera

Teraz książkowy kalendarz można wykonać i wykończyć w taki sposób, aby był gadżetem ekskluzywnym, idealnym chociażby na prezent dla menadżera czy prezesa. Najlepiej, aby jego okładka była wykonana ze skóry naturalnej lub wysokiej jakości materiału skóropodobnego. By terminarz ten mógł posłużyć we wspomnianym zakresie, trzeba też ustalić odpowiedni format. Do polecanych należą b4 i a4. Na okładce powinno pojawić się oznakowanie w postaci logo, ale niezbyt duże, bo to ma być subtelna reklama. Warto poza logo umieścić w tym miejscu również inicjały osoby, która dostanie ten prezent albo nawet całe jego imię i nazwisko. Przy projektowaniu tego terminarza należy pamiętać, że prezesi przeważnie lubią minimalizm i prostotę. Chętnie otaczają się gadżetami klasycznymi i eleganckimi. Świetnym dodatkiem mogą okazać się tu okucia, wstążka złota lub srebrna, papier chamois, garbiki, czy złocenie lub srebrzenie brzegów. Elementy te podniosą prestiż tego kalendarza książkowego 2024. Wystarczy więc tylko zapakować go do eleganckiego opakowania – pudełka kaszerowanego czy z eleganckiego kartonu, by można było wręczyć go prezesowi czy menadżerowi.

kalendarz książkowy organizer
personalizowany książkowy kalendarz

Nowe możliwości druku UV dla okładki kalendarza książkowego

Aktualnie są już dostępne różne metody znakowania kalendarzy. Te tradycyjne to tłoczenie i grawer, które prezentują się na okładce całkiem dobrze. Dziś jednak świetnym wyborem jest nadruk UV – to nowa metoda. Daje ona możliwość nadrukowania logo w pełnym kolorze, co zapewnia niezwykle atrakcyjny wygląd. Należy pamiętać, że nie tylko logo można nanieść na kalendarze książkowe 2024 przy użyciu tej metody, ale również inne elementy graficzne. Trzeba tylko mieć świadomość wysokich związanych z tym kosztów. Ponieważ usługa jest dość droga. Dlatego najczęściej klienci decydują się na nią, gdy zamawiają terminarze w mniejszych ilościach. Z drugiej strony są nieco inne niż standardowe chociażby kalendarze książkowe z tłoczonym logo, więc warto poważnie zastanowić się nad inwestycją w tę opcję znakowania. Trzeba tylko wybrać gładką oprawę, aby nadruk ten dobrze wyglądał i był wyraźny.

DODATKI DO KALENDARZY KSIĄŻKOWYCHWszystkim naszym klientom proponujemy kalendarze książkowe 2024 z licznymi dodatkami, które nie tylko podnoszą wartość tego produktu, ale też czynią go funkcjonalniejszym. Wśród nich można znaleźć wklejki reklamowe ze zdjęciem, gumki do zamykania, tłoczenia, garbiki oraz kolorowe brzegi kalendarza z grawerem logo. Możliwości jest wiele, więc każdy z pewnością znajdzie coś ciekawego, co go zainteresuje.

Tłoczenie logo
Tłoczenie logo
Najczęściej tworzymy kalendarze książkowe na rok 2024 z logo tłoczonym na okładce. Tłoczenie to odbywa się przy użyciu różnych technik, zarówno na gorąco, jak i sucho. Wszystko zależy od tego, z czego wykonujemy oprawę kalendarza.
Wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa
Oferujemy kalendarze książkowe a5 z notatnikiem. Jego dodatkowe karty mogą być zadrukowane jednostronnie lub dwustronnie. Możemy wykonać tę stronę w dowolnym miejscu. Z chęcią wykonamy projekt wklejki do kalendarza na rok 2024.
Wycinane registry
Wycinane registry
Wykonujemy kalendarze książkowe a4 z wyciętymi registrami. Proponujemy zarówno dwu-, jak i czterorzędowe wcięcia. Dzięki nim można szybko i wygodnie odszukać konkretne miejsce w kalendarzu wykonanym z notesem.
Papier kremowy – chamois
Papier kremowy – chamois
Na specjalne zamówienie wykonamy kalendarz książkowy tygodniowy z papieru chamois (w kolorze kremowym). Tak wykonany kalendarz na rok 2024 wydaje się bardziej ekskluzywny. Jest jednocześnie produktem wyższej klasy.
Personalizacja kalendarzy

Personalizacja kalendarzy

Oferujemy drobne kalendarze kieszonkowe, a także jesteśmy w stanie wykonać kalendarz książkowy z grawerem. W ramach personalizacji wykonujemy grawer – logo na przedniej okładce. Dzięki temu kalendarz jest bardzo elegancki i indywidualny.
Wstążka z nadrukiem
Wstążka z nadrukiem
Wykonujemy nie tylko kalendarze książkowe z tłoczeniem logo, ale też z dodatkiem w postaci wstążki z nadrukiem. Na wszystkich wstążkach możemy nadrukować logo lub zupełnie dowolny tekst – hasła reklamowe.
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Zaokrąglone narożniki bloku i okładki
Mamy w ofercie kalendarze książkowe z gumką, w których możemy dodatkowo zaokrąglić narożniki zarówno bloku, jak i okładki. Dodatkowo, może to być gadżet personalizowany, bardziej indywidualny.
Blaszka z logo
Blaszka z logo
Na zlecenie klienta, możemy wykonać kalendarz z nadrukiem. Proponujemy też kalendarze zdobione specjalną aluminiową blaszką, na której grawerujemy logo. Srebrna blaszka ma wymiar 50 x 15 mm.
Gumka do kalendarza

Gumka do kalendarza

Nie każdy kalendarz z nadrukiem wykonujemy tak samo. Dla urozmaicenia proponujemy dodatek w postaci gumki, dzięki której można go wygodnie zamykać. W ofercie mamy różne rodzaje i grubości gumek. Na każdej możemy wykonać nadruk.
Okucia do kalendarza a4

Okucia do kalendarza a4

Na zamówienie możemy wykonać kalendarz notatnik, którego narożniki zdobią okucia. Oferujemy je w kolorze srebra i złota. Takie elementy doskonale pasują do kalendarza książkowego z garbikami w oprawie wykonanej ze skóry naturalnej.
Kartonowe pudełko do kalendarza
Kartonowe pudełko do kalendarza
Każdy kalendarz z notatnikiem, czy kalendarze książkowe skóra pakujemy w taki sposób, aby były bezpieczne. Umieszczamy je w pudełkach z białego kartonu o gramaturze 300 g. Oferujemy też wykonanie firmowego nadruku.
Kieszonki foliowe
Kieszonki foliowe
Standardowy notatnik kalendarz czy notatnik z kalendarzem możemy wyposażyć w foliowe kieszonki. Te mogą się przydać do przechowywania luźnych karteczek lub wizytówek. Kalendarze w oprawie skórzanej doskonale się prezentują z takim dodatkiem.