Dopasowane kalendarze reklamowe
Współpracując z klientem skupiamy się przede wszystkim na komunikacji. Już na początku określamy cele względem kalendarza, oczekiwania oraz kierunek rozwoju w jakim chcemy iść dostosowując go do praktycznych rozwiązań. Analizujemy wszystkie wskazówki i przedstawiamy bardzo indywidualny projekt kalendarza. Pragniemy by każdy nasz klient czuł się zaopiekowany i usatysfakcjonowany ze współpracy z nami oraz korzystania z naszych kalendarzy.

Wizytówka firmy w postaci kalendarza

Ustalając ostateczny projekt kalendarza, dokładamy wszelkich starań by spełniał on Państwa oczekiwania. Stawiamy sobie cel, do którego wciąż dążymy. Przy wyborze końcowego projektu musimy pamiętać do kogo kalendarz ma trafić i jakie rozwiązania będą najbardziej funkcjonalne. Terminarz staje się żywą reklamą Państwa firmy, a jego przekaz powinien być prosty i czytelny. Oferujemy wsparcie na każdym z etapów produkcji: zarówno strategicznym jak i marketingowym.

KALENDARZ TWOJĄ REKLAMĄ

0

DNI W ROKU

Celem naszej pracy nad kalendarzem jest osiąganie wymiernych korzyści przez naszych klientów dzięki reklamie w formie kalendarza reklamowego. Jest to niezwykle skuteczna metoda marketingowa. Wysokiej jakości efekty uzyskujemy poprzez połączenie kreatywności, doświadczenia, wypracowanych metod realizacji zamówień czy posiadanej wiedzy.
ETAPY REALIZACJI

KALENDARZY REKLAMOWYCH

1
Należy określić cele jakie ma spełniać kalendarz firmowy: wprowadzenie nowego produktu na rynek, wizytówka firmy, reklama, promowanie najnowszych trendów itp.
2
Ustal treść i przekaz kalendarza
3
Doradzamy w wyborze funkcjonalnych rozwiązań
4
Wybierz format oraz rozmiar kalendarza
5
Indywidualny projekt oraz szata graficzna
6
Zaakceptuj projekt i dopracujmy szczegóły
7
Realizacja projektu na podstawie wszystkich wytycznych
8
Dowóz kalendarza pod wskazany adres

Jesteśmy elastyczni w tym co robimy

Tworzenie kalendarzy reklamowych dla firm to praca kreatywna, dlatego musimy być elastyczni w swoich działań. Powyższa lista jest tylko propozycją, dlatego kolejność może ulec zmianie. Do oczekiwań każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Klienci nie złożą zamówienia na firmowe kalendarze 2025, jeżeli nie zadadzą, choć kilku kluczowych pytań związanych z ofertą. Takie pytania zadają nam regularnie. Najpopularniejsze uwzględniliśmy poniżej wraz z odpowiedziami, ale też chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Długo drukujecie kalendarze trójdzielne, jak jest z terminami?

Standardowy czas druku kalendarzy 2025 trójdzielnych to maksymalnie 7 dni roboczych. Jednak wszystko zależy od zamówienia, projektu, druku i oczekiwań klienta. Wiele zależy też od momentu złożenia zamówienia, w szczycie sezonu trzeba poczekać trochę dłużej.
Macie doświadczenie w produkcji kalendarzy - długo się tym zajmujecie?
Kalendarze trójdzielne 2025 produkujemy od wielu lat. Mamy doświadczenie zarówno w projektowaniu, jak i w druku. Posiadamy profesjonalnie wyposażone studio graficzne, drukarnię. Zatrudniamy najlepszych grafików i pozostałych specjalistów. Dzięki temu tworzymy oryginalne kalendarze reklamowe, ścienne dla firm.

Mogę prosić o cennik druku kalendarzy trójdzielnych?

Cena druku kalendarzy trójdzielnych jest zależna od ilości egzemplarzy, sposobu wykończenia oraz innych czynników. Końcowy koszt druku może zależeć też od projektu. Inną cenę będzie miał kalendarz ze standardowym kalendarium lub też nietypowym. Poszczególne zamówienia na kalendarze trójdzielne wyceniamy indywidualnie.
Jak pakowane są kalendarze, macie jakąś konkretną metodę?
Sposób pakowania jest zależny od typu kalendarza. Jednak zawsze dbamy o to, aby po wydrukowaniu były bezpieczne w transporcie. Kalendarze trójdzielne 2025 pakujemy w kartony. Z kolei drukowane kalendarze dla firm pakujemy w specjalne tuby. Mamy w ofercie też kalendarze wieloplanszowe i te umieszczamy na palecie po kilka sztuk.
Czy jest szansa na otrzymanie wydruku próbnego zamówionego kalendarza?
Jak najbardziej tuż po akceptacji projektu możemy wykonać druk próbny. Taką wydrukowaną próbkę od razu prześlemy. Jednak musi liczyć się z kosztem, druk próbny jest wyceniany oddzielnie. Możemy zaś zagwarantować, że nasze wyroby są produktami najwyższej jakości i w rzeczywistości po druku wyglądają jeszcze lepiej, niż projekt.

Potrzebuję kalendarze trójdzielne - wykonujecie projekt i druk?

Jesteśmy producentem kalendarzy trójdzielnych. Oferujemy projekt, a następnie wydruk kalendarzy. Zanim jednak przejdziemy do produkcji, druku klient musi zaakceptować projekt, który opracowujemy na podstawie oczekiwań zamawiającego. W tym celu przeprowadzamy szczegółowy wywiad.
Zaprojektujecie kalendarz ze zdjęciem na moje zamówienie?
Mamy profesjonalne studio graficzne, w którym projektujemy, drukujemy kalendarze ze zdjęciem na indywidualne zamówienie. Wykorzystujemy swoje zdjęcia, a mamy ich w ofercie bardzo dużo. Posiadamy zdjęcia z różnych obszarów tematycznych, wszystkie w najwyższej jakości. Możemy zaproponować też sesję zdjęciową.

Produkcja kalendarzy odbywa się w Polsce, oferujecie w polskie produkty?

Wszystkie kalendarze ścienne i książkowe na rok 2025, a także pozostałe produkujemy, drukujemy w Polsce, z polskich, wysokiej jakości materiałów. Przed wysłaniem gotowych wyrobów do klienta, sprawdzamy jakość druku, a następnie, jeżeli jest potrzeba, nanosimy ewentualne poprawki.