Kalendarze planszowe 2024

/images/ikony/planszowe.svg

KALENDARZ WIELOPLANSZOWY
ELEGANCKI I PRESTIŻOWY KALENDARZ 2024 ŚCIENNY PLANSZOWYKalendarze planszowe w rozmiarze b1 i b2 pozwalają na jak najlepsze spożytkowanie plansz kalendarza używając jej jako reklamy firmy. Idealnie łączą trzy najważniejsze funkcję: reklamową, informacyjną i praktyczną. Terminarz reklamowy jest bardzo dobrym i chętnie przyjmowanym gadżetem reklamowym przez kontrahentów. Kalendarze planszowe w tym rozmiarze, z pewnością utrwalą klienta firmę w świadomości innych osób, ponadto znajdą na niej najważniejsze informacje o działalności oraz kontakt.

Każde zamówienie jest dla nas nowym projektem i dostosowujemy je w pełni do wymagań i oczekiwań klienta. Przy rozmiarze kalendarza wieloplanszowego b1 lub b2, dokładamy wszelkich starań by kalendarium stanowiło spójną całość z projektem graficznym. Ponadto za każdym razem możemy wybrać ilość plansz w kalendarzu - planszowy kalendarz, 6-cio planszowy, 12-sto planszowy. Wszystko ku zadowoleniu potrzeb naszych klientów.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2024 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze planszowe 2024

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Opis
Format: 40 x 60 cm
Materiał: papier kredowany 250g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Objętość: 4, 6 lub 12 plansz, plansze kalendarza łączone spiralą

Kalendarze planszowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
CZYTELNE KALENDARIUM
Kalendarz wieloplanszowy musi stanowić spójną całość. W tym celu staramy się by kalendarium było funkcjonalne i czytelne oraz wkomponowuje się w projekt graficzny przygotowany przez naszych grafików.
/images/ikony/02.svg
SKUTECZNA REKLAMA
Jednym z lepszych narzędzi marketingowych jest gadżet promocyjny w postaci kalendarza reklamowego ze zdjęciem i dodatkowo logiem firmy. Taki terminarz posłuży naszym klientom przez cały rok.
FUNKCJONALNE KALENDARZE WIELOPLANSZOWE
FUNKCJONALNE KALENDARZE WIELOPLANSZOWE

Kalendarz planszowy w rozmiarach b1 i b2, dzięki swoim dużym rozmiarom, spełniaja trzy najważniejsze funkcje: jest praktyczny, a przez zawarte informacje o firmie jest również informacją i formą reklamowy.

/images/ikony/04.svg
NIEPOWTARZALNOŚĆ WIZERUNKU
Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, klienci dostają spersonalizowane pod ich oczekiwania projekty graficzne. Niezależnie czy kalendarz planszowy będzie w rozmiarze b1 czy b2, klient otrzyma produkt oryginalny, nieszablonowy, pasujący do profilu jego firmy.

DODATKI DO KALENDARZY PLANSZOWYCHKalendarze wieloplanszowe dziś cieszą się niemałą popularnością. Mamy coraz więcej zamówień na kalendarz planszowy b2, b1. Tworzymy je z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dbamy również o dodatki, które znacznie podnoszą ich wartość i funkcjonalność. Oferujemy tłoczenia, wykończenie lakierem selektywnym, koperty i inne. Wybór należy do Ciebie!

Indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Wykonujemy kalendarze planszowe w dowolnym rozmiarze. Każdy z oferowanych kalendarzy może mieć również indywidualny kształt. Dzięki temu nasze wyroby są doskonałym i skutecznym produktem reklamowym.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Na zamówienie klienta jesteśmy w stanie wykonać kalendarz ścienny z jego zdjęciami. Możemy też zaproponować fotografie z naszej bazy zdjęć. Ponadto oferujemy tworzenie oryginalnej grafiki, współgrającej z wizerunkiem firmy.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Nawet duży kalendarz może mieć autorskie kalendarium. Ten element nie musi wcale wyglądać standardowo. Dowolna czcionka, dowolny rozmiar. Wszystko zależy od zamawiającego.
Ilość plansz kalendarza

Ilość plansz kalendarza

Tworząc kalendarz planszowy na rok 2024, klient sam wybiera ilość plansz. Możemy wykonać 4 plansze, 6 plansz, jak  i 12 dużych plansz. Ostatnia z propozycji jest wersją najbardziej ekskluzywną i najczęściej zamawianą.
Kalendarz na spirali

Kalendarz na spirali

W naszej ofercie znaleźć można kalendarz 2024 ścienny, którego poszczególne strony z indywidualna grafiką są łączone specjalną spiralą. Proponujemy różne rodzaje spirali w różnych kolorach.
Foliowanie kalendarzy

Foliowanie kalendarzy

Tworzymy kalendarze ścienne planszowe ze zdjęciami, które następnie pokrywamy folią matową lub połysk. To podnosi ich jakość i wartość. Dzięki temu nasze wyroby są oryginalne i niezwykle ekskluzywne.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Wykonujemy profesjonalne kalendarze ścienne planszowe na zamówienie. Zdobimy je lakierem punktowym UV, co znacznie podnosi ich wartość i walory estetyczne. Często polecamy klientom ten właśnie dodatek.
Hot stamping
Hot stamping
Każdy kalendarz planszowy firmowy posiada elementy, które byłoby warto podkreślić. Można to uczynić przy użyciu metody hot stamping, z wykorzystaniem folii metalizowanych. Taki organizer może być nawet ciekawym upominkiem.
Tłoczenie znaku
Tłoczenie znaku
Opracowując kalendarz planszowy 2024 dla firmy często wykonujemy specjalne tłoczenie, najczęściej tłoczenie logo. Tłoczenie za pomocą matryc jest skutecznym i szybkim sposobem na uzyskanie ciekawego efektu.
Wykrawanie kształtu
Wykrawanie kształtu
Wykrawanie dowolnego kształtu to w naszej ofercie stały element. Chętnie tworzymy kalendarze planszowe b2, jak i większe b1 o dowolnym kształcie. Dzięki temu produkt jest indywidualny, oryginalny i zarazem ciekawy.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Czasem klienci podsyłają nam swoje zdjęcia, która chcą zastosować w kalendarzach. Nie wszystkie są dobrej jakości. Dlatego proponujemy własną bazę gotowych zdjęć. Jeżeli jest potrzeba, możemy zorganizować sesję zdjęciową.
Opakowanie kalendarza

Opakowanie kalendarza

Nasze kalendarze planszowe na rok 2024 są produktami najwyższej jakości. Aby ich nie uszkodzić, oferujemy specjalne opakowania. Są to głównie koperty kartonowe, ale i inne ciekawe opakowania tekturowe.
Jaki kalendarz planszowy wybrać dla swojej firmy?
tani kalendarz planszowy

Czy warto inwestować w tanie kalendarze planszowe?

Jedni zamawiają drogie kalendarze planszowe 2024, inni wolą tanie. Nie chcą przeznaczać na ten cel zbyt dużo pieniędzy, ponieważ uważają, że to bez sensu. Jednak czy faktycznie warto oszczędzać na terminarzach? Zdecydowanie nie. Nie należy zapominać, w jakim celu zamawia się te kalendarze ścienne. Mają przecież służyć do działań marketingowych. W związku z tym ten organizer z terminarzem powinien być estetyczny, praktyczny i oryginalny. A taki niestety kosztuje. Indywidualny projekt czyni go innym niż wszystkie. Dzięki temu przyciąga uwagę i dobrze kojarzy się z firmą. Tani kalendarz planszowy b2 wykonywany jest w oparciu o prosty, niemal szablonowy projekt. W związku z tym nie jest już tak atrakcyjny. Jest pozbawiony wszelkich dodatków mających wpływ na jego wygląd. Tanie terminarze zwykle też tworzone są z materiałów gorszej jakości.

Czy projekt kalendarza planszowego dla firmy jest ważny?

Agencja reklamowa tuż po przeprowadzeniu wywiadu z klientem i poznaniu jego oczekiwań, przechodzi do tworzenia projektu. Jest on podstawą do wykonywania kolejnych czynności. Bez projektu tworzenie kalendarza planszowego jest bardzo trudne. Zabieranie się za to w ten właśnie sposób nie gwarantuje oczekiwanych efektów w zakresie marketingu. Dlatego opracowanie graficzne jest bardzo ważne. Od niego zależy jakość i zarazem atrakcyjność gotowego kalendarza do biura. Ładnie zaprojektowany przykuwa uwagę i zachęca do powieszenia w widocznym miejscu. Wówczas można liczyć na to, że reklama będzie skuteczna. Warto więc zlecić to zadanie profesjonalnej agencji z wieloletnim doświadczeniem. Ta stworzy oryginalny kalendarz planszowy b1, b2 lub w innym formacie z kolażem wysokiej jakości zdjęć i elementami grafiki, które uczynią go wyjątkowym. Oczywiście uczynią to na podstawie opracowanego wcześniej projektu.

kalendarz wieloplanszowy dla firm
uszlachetnienie kalendarza planszowego

Jaki nakład kalendarza wieloplanszowego na spirali jest opłacalny?

Standardowy kalendarz planszowy a2 ze spiralą w standardowym kolorze wykonujemy w ilości od 25 sztuk. Nie ukrywamy jednak, że opłacalność tego zamówienia będzie większa, gdy będzie ono większe. Dlatego zachęcamy, aby klienci decydowali się na hurtowe ilości. Bardziej indywidualne projekty realizujemy od 50 sztuk. W tym przypadku tak samo im większe jest zamówienie, tym niższa jest cena jednostkowa produktu. Najlepiej więc zamawiać kilkaset kalendarzy w formie duzych plansz i więcej. A te, które będą wykonane z materiałów wysokiej jakości, na pewno będą chętnie przyjmowane i wieszane w widocznych miejscach. Warto więc skorzystać z usług profesjonalistów, którzy wykonają dobry projekt, a później zajmą się jego realizacją. Powstałe duże kalendarze planszowe na spirali będą służyły, jako skuteczna reklama przez cały rok albo i jeszcze dłużej.

Komu zlecić wieloplanszowe kalendarze firmowe - agencja reklamowa czy grafik?

Profesjonalne kalendarze wieloplanszowe na rok 2024 tworzone są przez agencje reklamowe. Graficy tworzą sam projekt i to najczęściej dosyć prosty, wzorując się na gotowych szablonach. Kalendarz tworzony przez agencję współgra z wizerunkiem firmy i jest nowoczesnym gadżetem reklamowym. Doświadczony projektant dba o atrakcyjny wygląd wszystkich 12 planszy, aby każda z nich była wyjątkowa i oryginalna. Grafik tworzy projekty szybko, ale najczęściej według jednego wzoru, przez co powstały produkt swoim wyglądem jest mocno zbliżony do innych terminarzy. Oczywiście jego usługi są tańsze, więc jeśli ktoś chce zaoszczędzić, może skorzystać z jego pomocy. Natomiast cena nie jest tak ważna. Zdecydowanie lepiej postawić na jakość i zamówić kalendarze planszowe tam, gdzie od początku do końca zostaną wykonane profesjonalnie, a uzyskany efekt będzie w pełni atrakcyjny.

projekt kalendarza agencja reklamowa
format kalendarza planszowego

Jaki format kalendarza firmowego 12 planszowego wybrać?

Jeśli chodzi o format, kalendarz planszowy reklamowy możemy wykonać w dowolnym rozmiarze. Natomiast najpopularniejsze to b1 i b2. Zarówno jeden, jak i drugi ma swoje zalety. Mniejszy format to na pewno niższa cena, ale z drugiej strony mniej miejsca na efektowną reklamę firmy. Duży rozmiar kalendarza podnosi cenę, ale znowu zapewnia więcej miejsca, które można wykorzystać pod reklamę. Najmniejszy polecany format to a2, b2. Jednak w tym przypadku reklama musi być już ograniczona. Przy wyborze formatu trzeba ustalić, co w ogóle zamierza się na powierzchni tego reklamowego gadżetu umieścić oraz w jakiej ilości. Należy też mieć na uwadze to, że mały format jest postrzegany przez odbiorców jako tani i niezbyt atrakcyjny. Dlatego może jednak lepiej zastanowić się nad większym rozmiarem i na całej powierzchni planszy kalendarza na kolejny rok ciekawie rozplanować reklamę firmy.

Czy tworzenie kalendarza 6-cio planszowego to ważny proces dla spójnego wizerunku?

Bez wątpienia kalendarz planszowy firmowy, a konkretnie jego tworzenie, jest ważnym procesem dla spójnego wizerunku firmy. Dlatego powinien być wykonany w zgodzie z zasadami marketingu, aktualnymi trendami i potrzebami firmy. Firmowy gadżet ten ma godnie ją reprezentować, a także pozytywnie się z nią kojarzyć. Takie organizery ścienne są niezwykle skutecznym nośnikiem przekazu marketingowego. Tym bardziej, gdy są ekskluzywne i tym samym dobrze wykonane. Dlatego trzeba dobrze przeprowadzić projektowanie kalendarzy planszowych, aby na mocy tego działania uzyskać w pełni satysfakcjonujący produkt. Tanie rozwiązania nie zapewniają tej samej wartości dla firmy. Tworzone są w sposób mocno oszczędny. Dlatego należy zlecić to zadanie profesjonalistom, czyli agencji projektowej, która ma w tym zakresie wieloletnie doświadczenie.

spójny wizerunek kalendarze
zdjęcia do kalendarza wieloplanszowego

Czy muszę mieć swoje zdjęcia na kalendarze planszowe ścienne?

Kiedyś, by móc wykonać autorski kalendarz planszowy dla firmy było trzeba zgromadzić materiały, w tym zdjęcia. Tworzenie ich na potrzeby danego projektu b2, a2 zawsze wiązało się z dodatkowym kosztem. Dziś oczywiście też jest to możliwe, ale już niekonieczne. Na przykład nasza agencja posiada archiwum zdjęć z bardzo szerokiego zakresu tematycznego. Są to zdjęcia reklamowe wysokiej jakości, które ładnie wyglądają, są wyraźne i świetnie pasują do charakteru działalności prowadzonej przez różne firmy. Rozwiązanie to jest dość tanie i korzystne również pod wieloma innymi względami. Klient może dostarczyć własne zdjęcia dotyczące firmy, które już posiada od dawna. Muszą tylko być wykonane zgodnie z naszymi wytycznymi, aby projekt całego projektu był spójny. Zawsze dbamy o to, aby kalendarz planszowy ścienny 2024 był wyraźny. Takie też powinny być zdjęcia. W przeciwnym razie terminarz ten straci atrakcyjność wizualną.

Jakie uszlachetnienie kalendarza wybrać przy produkcji tego materiału?

Zamawiając kalendarz planszowy ścienny, trzeba zastanowić się nad uszlachetnieniem. Jak wiadomo, wybór w tym zakresie jest bardzo duży. Istnieją różne opcje wykończenia, które podnoszą walory estetyczne tego produktu. Najpierw trzeba jednak zacząć od doboru papieru. Najlepiej, aby był to papier wysokiej jakości. Następnie można przejść do wykończenia. Otóż kalendarze wieloplanszowe na rok 2024 i duże planszowe do biura można pokryć folią matową lub z połyskiem. Wybrane elementy można także pokryć lakierem błyszczącym, aby były wyraźniejsze, a cały terminarz atrakcyjniejszy. Polecamy również tak zwany hot stamping złoty albo srebrny, zależnie od tego, co się komu podoba. Warto też wytłoczyć logo firmy lub inne oznaczenie firmy. Wszystko to wpływa na cenę końcową tego produktu. Choć jest wyższa niż przy ograniczonym, prostym wykończeniu, inwestycja ta się opłaca.

kalendarze planszowe szablon a projekt
cena kalendarza wieloplanszowego

Co wpływa na cenę końcową za kalendarze planszowe 2024?

Każdy kalendarz planszowy z grafiką może mieć inną cenę. Dlaczego? Ponieważ każdy jest zwykle inaczej wykonany. Agencje reklamowe zachęcają do realizowania autorskich projektów, które są zdecydowanie atrakcyjniejsze. Im bardziej autorski jest projekt graficzny, tym wyższa jest cena. Jednak należy też pamiętać, że dobrze wykonany organizer ścienny jest skuteczną reklamą działającą przez cały rok. Cenę kształtuje gramatura papieru, a także zabezpieczenie folią. Wpływ na nią mają metody wykończenia – pokrycie elementów lakierem UV, wytłoczenie przy użyciu folii metalizowanej. Jak wiadomo, kalendarze planszowe z zdjęciem reklamowym można wykonać w różnym formacie i to też ma wpływ na cenę końcową terminarza. Ceny zależą od jakości kalendarza i jego funkcjonalności. Te lepiej wykonane i praktyczne najczęściej są nieco droższe.

W jaki sposób można wyróżnić nasz kalendarz 12 planszowy?

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym można efektownie wykończyć swój firmowy planszowy kalendarz 2024, zyskując atrakcyjny, funkcjonalny, modny gadżet reklamowy, który będzie działał przez 365 dni. Warto inwestować tylko w te terminarze, które przyciągają uwagę, są atrakcyjne wizualnie i zgodne z wizerunkiem firmy. Tylko te będą chętnie wieszane na ścianach biur i to w widocznych miejscach. W przeciwnym razie zapewne wylądują w koszu, bo i w szufladzie nikt nie będzie chciał ich przechowywać. Wyróżnić kalendarze planszowe z własnym zdjęciem można chociażby poprzez zastosowanie materiałów wysokiej jakości i precyzyjne ich wykonanie. Wszelkie dodatki, na jakie nie każdy się decyduje, będą na pewno wyróżnieniem tego gadżetu. Warto też pomyśleć o uszlachetnieniu typu – lakier UV, logo, folia matowa lub z połyskiem. Podstawą do wyróżnienia organizera są też zdjęcia promocyjne, których nie może zabraknąć na każdej stronie tego gadżetu.

kalendarze planszowe dla firm
nakład kalendarza wieloplanszowego

Kalendarz planszowy z indywidualnym projektem a projekt szablonowy

Zamawiając kalendarze reklamowe w formie planszy mamy możliwość wyboru projektu. Chodzi tu o to, że może on być autorski, maksymalnie bądź chociaż w jakimś stopniu zindywidualizowany albo szablonowy. Który jest lepszy? Zdecydowanie ten pierwszy. Szablonowe projektowanie graficzne przyczynia się do powstania terminarza podobnego z wyglądu do innych tego typu czy konkurencyjnych gadżetów planszowych do biura na ścianę. Takie nie są zbyt atrakcyjne i są często niechętnie przyjmowane. Dlatego poleca się jednak, aby tworzyć je według indywidualnie opracowanych projektów. Dzięki temu bardziej przyciągają uwagę i motywują do wieszania w widocznych miejscach. Autorskie projekty na planszę firmowego kalendarza tworzą doświadczone i profesjonalne agencje reklamowe. Szablonowe projekty najczęściej proponują graficy. Proste opracowanie graficzne jest znacznie tańsze niż to profesjonalne, złożone, autorskie.