Kalendarze jednodzielne 2024

/images/ikony/dwudzielne.svg

KALENDARZ ŚCIENNY
JEDNODZIELNY 2024 NOWOCZESNY, EKONOMICZNYKalendarz ścienny jednodzielny, bądź dwudzielny posiada funkcjonalne i eleganckie kalendarium. To klient decyduje czy chce mieć miesiąc bieżący i poprzedni czy miesiąc bieżący i kolejny. Przez zmniejszoną ilość kalendarium, powiększa nam się powierzchnia reklamowa. Możemy kreatywniej podejść do tematu wyboru szaty graficznej. Zyskujemy tym sposobem dodatkowe miejsce na reklamę. Projektowanie takiego kalendarza jest ciekawsze i możemy poszaleć z kompozycją fotografii. Otrzymujemy w końcowym efekcie nietuzinkowy kalendarz jednodzielny, który jest bardzo dobrym gadżetem reklamowym.

Kalendarze jednodzielne podzielone są na trzy części. Grafika ze zdjęciem (znaczna powierzchnia kalendarza) zwana główką, kalendarium oraz stopka z miejscem na logo i dane firmy.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2024 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarz dwudzielny 2024

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Główka
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Podkład
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor lub dwukolorowy
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Kalendarium
Format: 33 x 23 cm
Materiał: papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy

Kalendarze jednodzielne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI
Ścienne kalendarze jednodzielne to nie tylko fantastyczny gadżet reklamowy dla naszych kontrahentów. Pełni on również funkcję informacyjno-promocyjną przez zawarcie wszystkich danych kontaktowych firmy.
FUNKCJONALNE KALENDARZE JEDNODZIELNE

FUNKCJONALNE KALENDARZE JEDNODZIELNE

Ścienny kalendarz jednodzielny to z pewnością jedna z nowocześniejszych form terminarza ściennego. Spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek, poza tym skutecznie pełni funkcje informacyjno-promocyjną.
/images/ikony/02.svg
WYSOKI STANDARD WYKONANIA

Przy produkcji kalendarza jednodzielnego i dwudzielnego wykorzystujemy materiały, które zapewniają ich trwałość przy użytkowaniu całorocznym. Naszym celem jest zadowolenie klientów i wysoki standard produktów.

/images/ikony/04.svg
TRZY WAŻNE FUNKCJE W JEDNYM KALENDARZU
Każdy nasz firmowy kalendarz jednodzielny czy dwudzielny musi spełniać trzy założenia; powinien być gadżetem praktycznym, reklamowym i informacyjnym - dla firm każda z cech jest równie ważna.

DODATKI DO KALENDARZY JEDNODZIELNYCHOferujemy profesjonalne starannie tworzone kalendarze jednodzielne. Proponujemy też różne dodatki, dzięki którym nasze wyroby są wyjątkowe i oryginalne. Wśród dodatków mamy między innymi: lakier selektywny, tłoczenia, hot stamping, autorskie kalendarium, zegar i inne. Ponadto zapewniamy indywidualny projekt graficzny, który wykonują specjaliści z naszego studio graficznego. Tworzymy je zgodnie z potrzebami klientów i obowiązującymi trendami.

Indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Każdy kalendarz jednodzielny możemy wykonać w innym rozmiarze. Na życzenie klienta, jesteśmy w stanie wykonać kalendarz 2024 w dowolnym kształcie. Dzięki temu stanie się nietypowym produktem reklamowym.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Oferujemy kalendarze ścienne jednodzielne, a także kalendarze dwudzielne, które są ich doskonałą alternatywą. Tworzymy kalendarze z indywidualną grafiką. Możemy zamieścić wybrane zdjęcia firmowe i logo danej firmy.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Kiedy klient zamawia u nas kalendarz dwudzielny, jednodzielny, czy czterodzielny, oferujemy klientom zupełnie indywidualne, oryginalne kalendarium. Tworzymy je w taki sposób, aby współgrało z grafiką plecków i główki.
Główka płaska i wypukła
Główka płaska i wypukła
Wykonując kalendarze czterodzielne i pozostałe, proponujemy klientom dodatek w postaci główki płaskiej lub wypukłej. Tę drugą tworzymy z użyciem materiałów, dzięki którym kalendarz jest elegancki i oryginalny.
Główka kalendarza z zegarem

Główka kalendarza z zegarem

Wykonując kalendarz jednodzielny 2024 dbamy o staranne wykończenie. Na główce kalendarza mocujemy specjalny mechanizm z zegarem. Dzięki temu kalendarz wygląda oryginalnie i stanowi skuteczną reklamę.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

W naszej ofercie klienci znajdą nie tylko oryginalny kalendarz jednodzielny na 2024 rok, ale też gotowe zdjęcia, które możemy w nich wykorzystać. W razie potrzeby, oferujemy sesje fotograficzne tworzone na zamówienie.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Każdy kalendarz jednodzielny indywidualny możemy wykończyć na różne sposoby, na przykład przy użyciu folii matowej lub połysk. W razie zainteresowania, możemy zastosować w kalendarzu folię soft touch.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Oferujemy profesjonalne kalendarze, a w tym kalendarz jednodzielny na zamówienie. Możemy wykończyć go na różne sposoby. Proponujemy lakierowanie lakierem selektywnym, a także lakierem połysk lub matowym.
Kalendarz spiralowany
Kalendarz spiralowany
Kalendarz jednodzielny ze zdjęciami możemy wykonać na różne sposoby. Poszczególne kartki łączymy specjalnymi spiralami. Oferujemy spirale w różnych kolorach. To zwiększa indywidualność naszego kalendarza 2024 czterodzielnego.
Hot stamping
Hot stamping
Kalendarz jednodzielny firmowy jest bardziej prestiżowy i estetyczny, kiedy tworzy się go zużyciem odpowiednich materiałów. Oferujemy tłoczenie znaku przy użyciu folii metalizowanej, co zwiększa jego atrakcyjność. 
Okienka do kalendarza
Okienka do kalendarza
W naszej ofercie znaleźć można kalendarz jednodzielny dla firmy, który jest wykończony w sposób indywidualny i oryginalny. Na zamówienie wykonujemy też okienka o specjalnym wymiarze i w oczekiwanym kolorze.
Koperty do kalendarza

Koperty do kalendarza

Kalendarze jednodzielne ścienne 2024 wykonujemy z dbałością o detale. Oferujemy nawet starannie opracowane koperty kartonowe. Mamy w ofercie koperty prezentowe i wysyłkowe. Na zamówienie wykonujemy znakowanie.