Kalendarze jednodzielne 2021

/images/ikony/dwudzielne.svg

KALENDARZ ŚCIENNY
JEDNODZIELNY 2021 NOWOCZESNY, EKONOMICZNYKalendarz ścienny jednodzielny, bądź dwudzielny posiada funkcjonalne i eleganckie kalendarium. To klient decyduje czy chce mieć miesiąc bieżący i poprzedni czy miesiąc bieżący i kolejny. Przez zmniejszoną ilość kalendarium, powiększa nam się powierzchnia reklamowa. Możemy kreatywniej podejść do tematu wyboru szaty graficznej. Zyskujemy tym sposobem dodatkowe miejsce na reklamę. Projektowanie takiego kalendarza jest ciekawsze i możemy poszaleć z kompozycją fotografii. Otrzymujemy w końcowym efekcie nietuzinkowy kalendarz jednodzielny, który jest bardzo dobrym gadżetem reklamowym.

Kalendarze jednodzielne podzielone są na trzy części. Grafika ze zdjęciem (znaczna powierzchnia kalendarza) zwana główką, kalendarium oraz stopka z miejscem na logo i dane firmy.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2021 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarz dwudzielny 2021

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Główka
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Podkład
Format: 41 x 28,5 cm
Materiał: sztywny biały karton 350g
Druk: fullcolor lub dwukolorowy
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Kalendarium
Format: 33 x 23 cm
Materiał: papier offsetowy 90g
Druk: dwukolorowy

Kalendarze jednodzielne

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI
Ścienne kalendarze jednodzielne to nie tylko fantastyczny gadżet reklamowy dla naszych kontrahentów. Pełni on również funkcję informacyjno-promocyjną przez zawarcie wszystkich danych kontaktowych firmy.
FUNKCJONALNE KALENDARZE JEDNODZIELNE

FUNKCJONALNE KALENDARZE JEDNODZIELNE

Ścienny kalendarz jednodzielny to z pewnością jedna z nowocześniejszych form terminarza ściennego. Spełnia kilka funkcji, przede wszystkim to bardzo praktyczny upominek, poza tym skutecznie pełni funkcje informacyjno-promocyjną.
/images/ikony/02.svg
WYSOKI STANDARD WYKONANIA

Przy produkcji kalendarza jednodzielnego i dwudzielnego wykorzystujemy materiały, które zapewniają ich trwałość przy użytkowaniu całorocznym. Naszym celem jest zadowolenie klientów i wysoki standard produktów.

/images/ikony/04.svg
TRZY WAŻNE FUNKCJE W JEDNYM KALENDARZU
Każdy nasz firmowy kalendarz jednodzielny czy dwudzielny musi spełniać trzy założenia; powinien być gadżetem praktycznym, reklamowym i informacyjnym - dla firm każda z cech jest równie ważna.

DODATKI DO KALENDARZY JEDNODZIELNYCHOferujemy profesjonalne starannie tworzone kalendarze jednodzielne. Proponujemy też różne dodatki, dzięki którym nasze wyroby są wyjątkowe i oryginalne. Wśród dodatków mamy między innymi: lakier selektywny, tłoczenia, hot stamping, autorskie kalendarium, zegar i inne. Ponadto zapewniamy indywidualny projekt graficzny, który wykonują specjaliści z naszego studio graficznego. Tworzymy je zgodnie z potrzebami klientów i obowiązującymi trendami.

Indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Każdy kalendarz jednodzielny możemy wykonać w innym rozmiarze. Na życzenie klienta, jesteśmy w stanie wykonać kalendarz 2021 w dowolnym kształcie. Dzięki temu stanie się nietypowym produktem reklamowym.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Oferujemy kalendarze ścienne jednodzielne, a także kalendarze dwudzielne, które są ich doskonałą alternatywą. Tworzymy kalendarze z indywidualną grafiką. Możemy zamieścić wybrane zdjęcia firmowe i logo danej firmy.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Kiedy klient zamawia u nas kalendarz dwudzielny, jednodzielny, czy czterodzielny, oferujemy klientom zupełnie indywidualne, oryginalne kalendarium. Tworzymy je w taki sposób, aby współgrało z grafiką plecków i główki.
Główka płaska i wypukła
Główka płaska i wypukła
Wykonując kalendarze czterodzielne i pozostałe, proponujemy klientom dodatek w postaci główki płaskiej lub wypukłej. Tę drugą tworzymy z użyciem materiałów, dzięki którym kalendarz jest elegancki i oryginalny.
Główka kalendarza z zegarem

Główka kalendarza z zegarem

Wykonując kalendarz jednodzielny 2021 dbamy o staranne wykończenie. Na główce kalendarza mocujemy specjalny mechanizm z zegarem. Dzięki temu kalendarz wygląda oryginalnie i stanowi skuteczną reklamę.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

W naszej ofercie klienci znajdą nie tylko oryginalny kalendarz jednodzielny na 2021 rok, ale też gotowe zdjęcia, które możemy w nich wykorzystać. W razie potrzeby, oferujemy sesje fotograficzne tworzone na zamówienie.
Folia matowa lub połysk
Folia matowa lub połysk
Każdy kalendarz jednodzielny indywidualny możemy wykończyć na różne sposoby, na przykład przy użyciu folii matowej lub połysk. W razie zainteresowania, możemy zastosować w kalendarzu folię soft touch.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Oferujemy profesjonalne kalendarze, a w tym kalendarz jednodzielny na zamówienie. Możemy wykończyć go na różne sposoby. Proponujemy lakierowanie lakierem selektywnym, a także lakierem połysk lub matowym.
Kalendarz spiralowany
Kalendarz spiralowany
Kalendarz jednodzielny ze zdjęciami możemy wykonać na różne sposoby. Poszczególne kartki łączymy specjalnymi spiralami. Oferujemy spirale w różnych kolorach. To zwiększa indywidualność naszego kalendarza 2021 czterodzielnego.
Hot stamping
Hot stamping
Kalendarz jednodzielny firmowy jest bardziej prestiżowy i estetyczny, kiedy tworzy się go zużyciem odpowiednich materiałów. Oferujemy tłoczenie znaku przy użyciu folii metalizowanej, co zwiększa jego atrakcyjność. 
Okienka do kalendarza
Okienka do kalendarza
W naszej ofercie znaleźć można kalendarz jednodzielny dla firmy, który jest wykończony w sposób indywidualny i oryginalny. Na zamówienie wykonujemy też okienka o specjalnym wymiarze i w oczekiwanym kolorze.
Koperty do kalendarza

Koperty do kalendarza

Kalendarze jednodzielne ścienne 2021 wykonujemy z dbałością o detale. Oferujemy nawet starannie opracowane koperty kartonowe. Mamy w ofercie koperty prezentowe i wysyłkowe. Na zamówienie wykonujemy znakowanie.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Jeśli nurtują Cię jakieś pytania odnośnie ściennego kalendarza jednodzielnego czy dwudzielnego przeczytaj nasze odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeśli nie znajdziesz na nie odpowiedzi, skontaktuj się z nami!

Czy wykonujecie projekt kalendarza jednodzielnego?

W naszym studio projektowym pracują graficy z wieloletnim doświadczeniem. To właśnie, dzięki ich projektowi graficznemu Państwa kalendarz jednodzielny będzie wyróżniał się na tle konkurencji. Gwarantujemy ciekawe motywy graficzne, nieszablonowy układ kalendarium i funkcjonalny kalendarz ścienny. Fotografie wybieramy z naszego obszernego archiwum zdjęć.

Czy macie zdjęcia do kalendarza jednodzielnego?

Posiadamy w swojej ofercie bardzo obszerne archiwum zdjęć, posiadające fotografie praktycznie z każdej dziedziny życia. Na bieżąco uzupełniamy je o nowe kadry. Jeśli nie znajdą Państwo tego, co szukali to możemy zrobić sesję zdjęciową bądź skorzystać z grafik dostarczonych przez klienta.

Jaki jest termin wykonania kalendarza?

Kalendarze jednodzielne wykonujemy w przeciągu 5-10 dni. Finalny czas realizacji uzależniony jest od używanego papieru, ilości uszlachetnień czy szczytu sezonu - w tym czasie termin realizacji się wydłuża. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, stąd czas oczekiwania na gotowe zamówienie również ustalamy indywidualnie.

Ile projektów kalendarza jednodzielnego otrzymam?

Przez wypracowane metody pracy, przygotowujemy 2-3 propozycje projektu kalendarza jednodzielnego. Do wybranej wersji wprowadzamy zwykle do 2 poprawek i sugestie zmian klienta. Prezentacje projektu zaczynamy od wyboru główki na kalendarz jednodzielny, a po akceptacji kalendarium.

Czy wykonujecie kalendarz z indywidualnym kalendarium?

Nasi klienci przeważnie korzystają z klasycznych rozwiązań kalendarium do kalendarzy jednodzielnych. Na potrzeby naszych klientów jesteśmy wstanie wykonać indywidualne kalendarium kalendarza jednodzielnego bądź dwudzielnego. Bierzemy wtedy pod uwagę dopasowanie typograficzne oraz grafikę całego kalendarza.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy jednodzielnych?

Przez blisko 20 lat naszej działalności udało nam się wypracować szereg metod optymalizacji naszych działań. Dzięki temu nasi klienci krótko czekają na kalendarze, a sam proces wybierania przez Państwa finalnego projektu jest szybki i przyjemny. Wykonane przez nas materiały reklamowe wyróżniają się na tle konkurencji wysoką, jakością, kreatywną grafiką główki oraz funkcjonalnym kalendarium.

Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Oczywiście przyjmujemy gotowe projekty wykonane przez klienta na kalendarze jednodzielne. Projekt na firmowy kalendarz ścienny powinien być dostosowany do naszych wytycznych, na podstawie, których zlecamy go do druku. Po przeanalizowaniu wszelkich plików firmowych oddajemy go dopiero do produkcji.

Czy można wykonać kalendarz jednodzielny z główką trójwymiarową?

W naszej firmie wykonujemy firmowy kalendarz jednodzielny różnymi technikami. Główka kalendarza jednodzielnego może być płaska, z zegarem wypukła, a nawet trójwymiarowa z różnymi efektami. Wymaga on oczywiście indywidualnego podejścia, przygotowania grafik i samego projektu. Efekt jednak jest oszałamiający i zdecydowanie wart włożonej pracy.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2021?

Masz dość tradycyjnych i nudnych kalendarzy ściennych? Oczekujesz indywidualnego podejścia i głowy pełnej innowacyjnych pomysłów? W takim razie skontaktuj się z nami! Każdy otrzyma indywidualne podejście oraz w pełni spersonalizowane zrealizowane zamówienie. Ponad to mamy bardzo atrakcyjne ceny - zobacz nasz cennik. Jeśli organizujesz z dużym wyprzedzeniem, polecamy kalendarz czterodzielny, wtedy nic Ci już nie umknie. Każdy kalendarz firmowy czterodzielny posiada ciekawą oprawę graficzną, odpowiadającą potrzebom naszego klienta. Jeśli chcesz zamówić terminarz ścienny bądź zadać pytanie, skorzystaj z naszego formularza.