Kalendarze planszowe 2020

/images/ikony/planszowe.svg

KALENDARZ WIELOPLANSZOWY
ELEGANCKI I PRESTIŻOWY KALENDARZ 2020 ŚCIENNY PLANSZOWYKalendarze planszowe w rozmiarze b1 i b2 pozwalają na jak najlepsze spożytkowanie plansz kalendarza używając jej jako reklamy firmy. Idealnie łączą trzy najważniejsze funkcję: reklamową, informacyjną i praktyczną. Terminarz reklamowy jest bardzo dobrym i chętnie przyjmowanym gadżetem reklamowym przez kontrahentów. Kalendarze planszowe w tym rozmiarze, z pewnością utrwalą klienta firmę w świadomości innych osób, ponadto znajdą na niej najważniejsze informacje o działalności oraz kontakt.

Każde zamówienie jest dla nas nowym projektem i dostosowujemy je w pełni do wymagań i oczekiwań klienta. Przy rozmiarze kalendarza wieloplanszowego b1 lub b2, dokładamy wszelkich starań by kalendarium stanowiło spójną całość z projektem graficznym. Ponadto za każdym razem możemy wybrać ilość plansz w kalendarzu - planszowy kalendarz, 6-cio planszowy, 12-sto planszowy. Wszystko ku zadowoleniu potrzeb naszych klientów.

Możemy zrealizować kalendarz reklamowy na rok 2020 dopasowany do Twoich oczekiwań

Dobierzemy właściwe rozwiązanie

Kalendarze planszowe 2020

PRZYKŁADOWA SPECYFIKACJA
Opis
Format: 40 x 60 cm
Materiał: papier kredowany 250g
Druk: fullcolor
Uszlachetnienie: lakier UV połysk
Objętość: 4, 6 lub 12 plansz, plansze kalendarza łączone spiralą

Kalendarze planszowe

WYBRANE CECHY
/images/ikony/01.svg
CZYTELNE KALENDARIUM
Kalendarz wieloplanszowy musi stanowić spójną całość. W tym celu staramy się by kalendarium było funkcjonalne i czytelne oraz wkomponowuje się w projekt graficzny przygotowany przez naszych grafików.
/images/ikony/02.svg
SKUTECZNA REKLAMA
Jednym z lepszych narzędzi marketingowych jest gadżet promocyjny w postaci kalendarza reklamowego ze zdjęciem i dodatkowo logiem firmy. Taki terminarz posłuży naszym klientom przez cały rok.
FUNKCJONALNE KALENDARZE WIELOPLANSZOWE
FUNKCJONALNE KALENDARZE WIELOPLANSZOWE

Kalendarz planszowy w rozmiarach b1 i b2, dzięki swoim dużym rozmiarom, spełniaja trzy najważniejsze funkcje: jest praktyczny, a przez zawarte informacje o firmie jest również informacją i formą reklamowy.

/images/ikony/04.svg
NIEPOWTARZALNOŚĆ WIZERUNKU
Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, klienci dostają spersonalizowane pod ich oczekiwania projekty graficzne. Niezależnie czy kalendarz planszowy będzie w rozmiarze b1 czy b2, klient otrzyma produkt oryginalny, nieszablonowy, pasujący do profilu jego firmy.

DODATKI DO KALENDARZY PLANSZOWYCHKalendarze wieloplanszowe dziś cieszą się niemałą popularnością. Mamy coraz więcej zamówień na kalendarz planszowy b2, b1. Tworzymy je z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dbamy również o dodatki, które znacznie podnoszą ich wartość i funkcjonalność. Oferujemy tłoczenia, wykończenie lakierem selektywnym, koperty i inne. Wybór należy do Ciebie!

Indywidualny rozmiar kalendarza

Indywidualny rozmiar kalendarza

Wykonujemy kalendarze planszowe w dowolnym rozmiarze. Każdy z oferowanych kalendarzy może mieć również indywidualny kształt. Dzięki temu nasze wyroby są doskonałym i skutecznym produktem reklamowym.
Oryginalna grafika firmowa
Oryginalna grafika firmowa
Na zamówienie klienta jesteśmy w stanie wykonać kalendarz ścienny z jego zdjęciami. Możemy też zaproponować fotografie z naszej bazy zdjęć. Ponadto oferujemy tworzenie oryginalnej grafiki, współgrającej z wizerunkiem firmy.
Autorskie kalendarium
Autorskie kalendarium
Nawet duży kalendarz może mieć autorskie kalendarium. Ten element nie musi wcale wyglądać standardowo. Dowolna czcionka, dowolny rozmiar. Wszystko zależy od zamawiającego.
Ilość plansz kalendarza

Ilość plansz kalendarza

Tworząc kalendarz planszowy na rok 2020, klient sam wybiera ilość plansz. Możemy wykonać 4 plansze, 6 plansz, jak  i 12 dużych plansz. Ostatnia z propozycji jest wersją najbardziej ekskluzywną i najczęściej zamawianą.
Kalendarz na spirali

Kalendarz na spirali

W naszej ofercie znaleźć można kalendarz 2020 ścienny, którego poszczególne strony z indywidualna grafiką są łączone specjalną spiralą. Proponujemy różne rodzaje spirali w różnych kolorach.
Foliowanie kalendarzy

Foliowanie kalendarzy

Tworzymy kalendarze ścienne planszowe ze zdjęciami, które następnie pokrywamy folią matową lub połysk. To podnosi ich jakość i wartość. Dzięki temu nasze wyroby są oryginalne i niezwykle ekskluzywne.
Lakier punktowy UV
Lakier punktowy UV
Wykonujemy profesjonalne kalendarze ścienne planszowe na zamówienie. Zdobimy je lakierem punktowym UV, co znacznie podnosi ich wartość i walory estetyczne. Często polecamy klientom ten właśnie dodatek.
Hot stamping
Hot stamping
Każdy kalendarz planszowy firmowy posiada elementy, które byłoby warto podkreślić. Można to uczynić przy użyciu metody hot stamping, z wykorzystaniem folii metalizowanych. Taki organizer może być nawet ciekawym upominkiem.
Tłoczenie znaku
Tłoczenie znaku
Opracowując kalendarz planszowy 2020 dla firmy często wykonujemy specjalne tłoczenie, najczęściej tłoczenie logo. Tłoczenie za pomocą matryc jest skutecznym i szybkim sposobem na uzyskanie ciekawego efektu.
Wykrawanie kształtu
Wykrawanie kształtu
Wykrawanie dowolnego kształtu to w naszej ofercie stały element. Chętnie tworzymy kalendarze planszowe b2, jak i większe b1 o dowolnym kształcie. Dzięki temu produkt jest indywidualny, oryginalny i zarazem ciekawy.
Zdjęcia do kalendarza

Zdjęcia do kalendarza

Czasem klienci podsyłają nam swoje zdjęcia, która chcą zastosować w kalendarzach. Nie wszystkie są dobrej jakości. Dlatego proponujemy własną bazę gotowych zdjęć. Jeżeli jest potrzeba, możemy zorganizować sesję zdjęciową.
Opakowanie kalendarza

Opakowanie kalendarza

Nasze kalendarze planszowe na rok 2020 są produktami najwyższej jakości. Aby ich nie uszkodzić, oferujemy specjalne opakowania. Są to głównie koperty kartonowe, ale i inne ciekawe opakowania tekturowe.

KLIENCI ZAZWYCZAJ PYTAJĄ O…
Produkcja ściennego kalendarza wieloplanszowego to szereg działań. Jeśli nie jesteś pewien finalnego produktu bądź jego realizacji, wyjaśniliśmy kilka rzeczy poniżej. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas!

Czy wykonujecie projekt kalendarza planszowego b1 lub b2?

Bez problemu wykonamy projekt kalendarza planszowego czy wieloplanszowego. Posiadamy grupę wykwalifikowanych grafików, którzy dzięki bogatej wiedzy i ogromnej kreatywności projektują nietuzinkowe materiały reklamowe. Nasz kalendarz planszowy wyróżni cię na tle konkurencji oryginalnym designem, bardzo praktycznym kalendarium i wizualizacja zgodną z obecnym profilem firmy.

Czy mogę dostarczyć swój projekt kalendarza?

Jeśli posiadacie już gotowy projekt firmowego kalendarza planszowego w rozmiarze b1 lub b2, możecie go nam przekazać. Przed jego zaakceptowaniem sprawdzimy czy odpowiada on naszym wytycznym, parametrom odpowiednim dla produkcji oraz czy zdjęcie jest odpowiednio wysokiej jakości. Nasze kalendarze planszowe są najwyższej jakości, stąd projekt ma ścisłe wytyczne.

Czy zaprojektujecie i wydrukujecie mój kalendarz?

Realizowaniem kalendarzy planszowych zajmujemy się kompleksowo od blisko 20 lat. Pierwszym etapem otrzymania gotowego produktu jest ustalenie projektu ze wszystkimi szczegółami. Następnie przechodzimy do druku w naszym dziale produkcyjnym, pakujemy i dostarczamy pod wskazany przez Państwa adres.

Czy macie zdjęcia do kalendarza wieloplanszowego?

W swoich zbiorach posiadamy bardzo bogate archiwum zdjęć, w którym klienci znajdą fotografie z każdej tematyki. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, baza jest stale powiększana o nowe propozycje zdjęć. Jeśli zajdzie potrzeba, przeprowadzamy sesję zdjęciową na potrzeby realizacji zamówienia kalendarzy ściennych. W przypadku, gdy dysponują Państwo własnymi fotografiami, możemy je wykorzystać.

W jaki sposób dostarczacie kalendarze planszowe?

Dokładamy wszelkich starań, by zamówione przez klientów kalendarze dojechały do nich w nienaruszonym stanie. Standardowo kalendarze planszowe pakujemy w rulony bądź na płasko. Przy bardzo dużych zamówieniach kalendarze wieloplanszowe oraz planszowe zostają przetransportowane na paletach.

Ile projektów kalendarza planszowego otrzymam?

Otrzymują Państwo do wglądu 2-3 projekty, z których wybierają jeden. Jeśli jednak żaden z nich Państwu nie odpowiada, to staramy się zaproponować nowe projekty, staramy się być jak najbardziej elastyczni względem klientów potrzeb. Po wprowadzeniu korekt i uwag klienta, przekazujemy zamówienie do działu produkcji i zlecamy jego druk.

Jaki jest termin wykonania kalendarza b2?

Staramy się sprawnie realizować zamówienia na kalendarze planszowe, zwykle czas oczekiwania wynosi 4-6 dni roboczych. W “szczycie sezonu” ten czas może się wydłużyć ze względu na większą ilość zamówień. Nie jesteśmy wstanie skrócić oczekiwania na zamówienie gdyż nasze kalendarze planszowe są najwyższej jakości.

Czy macie doświadczenie w projektowaniu kalendarzy planszowych?

Produkcją kalendarzy planszowych i wieloplanszowych zajmujemy się blisko 20 lat i posiadamy bardzo duże doświadczenie w tej materii. Nasi projektanci starają się by wykonane przez nich kalendarze ścienne wieloplanszowe przyciągały uwagę grafiką oraz praktycznym kalendarium. Nasze kalendarze planszowe to bardzo dobre materiały reklamowe dla Państwa firmy.

Poszukujesz inny kalendarz na rok 2020?

Szukasz wyjątkowych gadżetów reklamowych z indywidualnym podejściem do klienta? Sprezentuj swoim kontrahentom kalendarz planszowy z wyjątkową grafiką reklamową bądź niezwykłym zdjęciem. Macie możliwość wyboru między 7, a 13 planszami w rozmiarze b1 lub formacie b2. Nasze projekty są oryginalne i nietuzinkowe przy atrakcyjnej cenie i wysokiej jakości wykonania. Dla klientów bardziej wymagających proponujemy kalendarze wykrawane w wybranym przez nich kształcie. Dodatkowo możliwe są różnego rodzaju uszlachetnienia. Zapraszamy do kontaktu i zamawiania kalendarzy wieloplanszowych. Niech staną się reklamą Twojej firmy przez 365 dni, albo i dłużej.